Lascal, BuggyBoard, zestaw Maxi+, czerwony

Indeks: 6152816

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Zestaw BuggyBoard MAXI+ w kolorze czerwonym.

Zestaw BuggyBoard Maxi+ to kompleksowe rozwiązanie dla rodziców z dwójką dzieci, zapewniające bezpieczeństwo i wygodę podczas spacerów.

Praktyczna dostawka do wózka szwedzkiej firmy Lascal została stworzony z myślą o aktywnych rodzicach poruszających się z dziećmi po zatłoczonych miastach, gdzie niejednokrotnie trzeba szybko załatwić wiele spraw.

Model Lascal Maxi+ posiada w zestawie dostawkę Buggyboard Maxi+ oraz składane siedełko Buggyboard Saddle+.

Buggyboard to uniwersalna dostawka do wózka z extra-dużą antypoślizgową platformą, która pozwala starszemu dziecku stać obserwując otaczający go świat podczas przejażdżki. Jeśli maluch jest zmęczony, może rozłożyć siodełko Saddle aby odpocząć.

Cechy produktu:

 • Dostawki Lascal BuggyBoard są przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat i ważących maksymalnie 22 kg.
 • Pasuje do 99,9% wszystkich modeli wózków. Dzięki opatentowanemu systemowi EASY-FIT, dostawkę można zamontować do niemal każdego typu wózka,
 • Antypoślizgowa powierzchnia. Duża powierznia z ochronną boczną ramą sprawia, że dziecko stoi stabilnie i jest bezpieczne,
 • Dodatkowa przestrzeń dla rodzica. Duże kółka i konstrukcja dostawki zapewniają komfort i miejsce dla nóg rodzica,
 • Szybkie mocowanie. W celu połączenia lub rozłączenia dostawki wystarczy odciągnąć przycisk.
 • W celu zamontowania Saddle, należy wsunąć siodełko do otworu w dostawce,
 • Wygodne prowadzenie wózka. System zawieszenia Max-COMFORT dla wygodnej jazdy, nawet po nierównych powierzchniach i krawężnikach,
 • System Lift and Store. Szybki system pozwalający podwiesić platformę, gdy nie jest używana
 • Dodatkowy zestaw łączników uniwersalnych
 • Akcesoria do Buggyboard, dzięki dodatkowym łącznikom można używać dostawki do większej ilości wózków bez konieczności ich wcześniejszego demontażu.

Wymagania.

BuggyBoard-Maxi został przystosowany do mocowania na bocznych, pionowych rurkach spacerówek i na obramowaniach wózków o rozstawie mieszczącym się w granicach 31-54 cm. Elementy łączące zostały tak skonstruowane, aby pasowały do kwadratowych, owalnych lub okrągłych rurek stelażowych wózka o maksymalnym obwodzie 22,5 cm. BuggyBoard-Maxi nie wymaga, aby koła w podwoziu wózka posiadały oś.

Obramowanie o kwadratowym przekroju:

 • Maksymalne wymiary: 42x42 mm

Obramowanie o okrągłym przekroju:

 • Maksymalna średnica: ø 60 mm

Obramowanie o owalnym przekroju:

 • Maksymalny obwód: 22,5 cm.

BuggyBoard Maxi może być przymocowany do wózka w kilka minut, bez użycia jakichkolwiek narzędzi, dzięki systemowi Easy-Fit. Ten system pozwala także na przyczepienie, wypoziomowanie, dopasowanie i odczepienie Twego BuggyBoard w kilka sekund.

Testy.

BuggyBoard Maxi został przetestowany i zatwierdzony przez SGS Standards Technical Services Co. Ltd, Guangzhou, Chiny, zgodnie z normami 1888:2012 oraz przez SP, Narodowy Szwedzki Instytut Badań i Testów, zgodnie z analogicznymi normami: 1888:2012 punkt 6.1.1 - 6.1.5, 7.2.2.6, 17.3, 18.2 i 21.4.

SKU 

6152816

Producent

Lascal

Przedział wiekowy

18-24 miesiące, 3-5 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Lascal

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu