Kompass Team 2 KB

Indeks: 6736537

Napisz recenzję i oceń
Cena: 38,99 zł41,75 zł
Oszczędzasz: 2,76 zł (7%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Kompass Team 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla klas 7-8 nowe wydanie
"Kompass Team 1" to podręcznik dostosowany do nowej podstawy programowej obowiązującej od września 2017 roku.
Materiał leksykalno-gramatyczny "Kompass Team" został przygotowany zgodnie z metodą komunikacyjną. Materiał audio prezentujący wzorce fonetyczne tekstów oraz nagrania do zadań rozwijających i sprawdzających umiejętność rozumienia ze słuchu umieszczone zostały w formacie bezpłatnych plików mp3 do pobrania w Strefie Ucznia.
Podręcznik "Kompass Team 2" jest przeznaczony dla:
uczniów klasy 7 nowej szkoły podstawowej, którzy kontynuują naukę języka niemieckiego po szkole podstawowej (podstawa programowa II.1)
uczniów klasy 8 szkoły podstawowej, którzy rozpoczęli naukę języka niemieckiego z podręcznika Kompass Team 1 w klasie 7 (podstawa prgramowa II.2).
uczniów, którzy przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty z języka niemieckiego.
Podręcznik zawiera:
5 rozdziałów składających się z 5 jednostek, z których każda przewidziana jest do zrealizowania w ciągu dwóch godzin lekcyjnych; lekcja rozpoczynająca cały kurs przekazuje treści realioznawcze.
przygotowaną do każdego rozdziału sekcję Kompass-Training, która prezentuje zadania typu egzaminacyjnego, sprawdza umiejętności wymagane na egzaminie ósmoklasity i oferuje praktyczne wskazówki dotyczące poszczególnych ćwiczeń.
dodatkowy materiał Interregio, który rozwija kompetencję interkulturową.
nowe projekty Kompass-Projekte do każdego rozdziału, które pomagają ćwiczyć jednocześnie umiejętności językowe oraz m.in. współdziałanie w grupie.
reguły i tabele gramatyczne oraz słowniczek alfabetyczny wraz z listą zwrotów i wyrażeń - na końcu podręcznika.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu