Klein, WMF, zestaw garnków z patelnią, 3 części

Indeks: 4073501

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Zabawkowy zestaw garnków z patelnią WMF został stworzony przez uwielbianą przez dzieci na całym świecie firmę Klein. Zestaw ten powstał na licencji firmy WMF i dlatego też jest wierną kopią prawdziwych garnków tej firmy. Zabawki Klein umożliwiają dzieciom zapoznane się z funkcjonowaniem różnych artykułów gospodarstwa domowego w bezpiecznych warunkach, pozwalających na swobodną zabawę. 

Zestaw garnków WMF składa się z garnka, rondelka, patelni i uniwersalnej, przezroczystej pokrywki, pasującej do wszystkich trzech. Garnki są w kolorze srebrnym z wygodnymi, czarnymi uchwytami, dostosowanymi rozmiarem do małych, dziecięcych rączek. Ich niska waga sprawia, że dzieci nie maja problemów z podnoszeniem i przestawianiem garnków. Dodatkowo uchwyty zdobi białe logo WMF, a rączki patelni i rondelka mają pętelki do podwieszenia ich na haczykach. 

Dzieci uwielbiają naśladować rodziców podczas wykonywania codziennych czynności. Towarzyszenie rodzicom podczas przygotowywania posiłków daje im dużo radości, ale nie zawsze jest to możliwe ze względów bezpieczeństwa.

Dzięki temu zestawowi zabawkowych garnków dzieci mogą beztrosko bawić się w małych kucharzy, gotując, dusząc i smażąc pyszne potrawy dla rodziców. Zestaw ten będzie także świetnym uzupełnieniem każdej zabawkowej kuchni!

  • w zestawie znajduje się garnek, rondelek, patelnia i uniwersalna pokrywka
  • wymiary opakowania: 18 x 18 x 6 cm
  • średnica garnków: około 8,5 cm
  • zabawka przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia
  • kod producenta: 9435

SKU 

4073501

Producent

Klein

Przedział wiekowy

3-5 lat, 6-8 lat, 9-12 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Klein

Licencja

WMF

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu