Kinetic Sand, Slice n'Surprise, Zaskakujące efekty, zestaw z piaskiem kinetycznym

Indeks: 7100383

Napisz recenzję i oceń
Cena: 54,49 zł79,99 zł
Oszczędzasz: 25,50 zł (32%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Twórz i odkrywaj niesamowite projekty piaskowych niespodzianek z zestawem Kinetic Sand Zaskakujące efekty!

Ten zestaw Kinetic Sand zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby personalizować swoje piaskowe niespodzianki: 0,12 kg czarnego, różowego i niebieskiego piasku Kinetic Sand oraz siedem narzędzi i foremek!

Rozpakuj zestaw Zaskakujące efekty i odkryj różne sposoby zabawy! Spulchnij piasek i napełnij formę w kształcie cylindra, a następnie użyj gwiaździstego lub okrągłego narzędzia do usunięcia środka. Opróżnij narzędzie i stempluj piasek, nakładając różne kolory. Umieść narzędzie z powrotem w cylindrze i powtórz proces z drugim narzędziem. Wypełniaj je piaskiem jednego koloru, mieszaj albo układaj piasek warstwami. Zgniataj piasek przy użyciu tłoka i przygotuj się na ekscytujące odkrycie! Możesz otworzyć cylinder, wyciąć niespodzianki za pomocą narzędzia do rzeźbienia lub kontynuować zgniatanie za pomocą tłoka. Gdy piasek kinetyczny wyjdzie z cylindra, pokrój go i twórz unikalne, piaskowe wzory! Następnie układaj, rzeźb i krój go raz za razem to świetna zabawa!

Zestaw Kinetic Sand - Zaskakujące efekty oferuje tak wiele kreatywnych możliwości! Gdy skończysz się bawić, możesz spakować wszystkie narzędzia. Aby odkryć jeszcze więcej sposobów na zabawę, poszukaj 2 funtowych worków z kolorowym piaskiem oraz zestawu SANDisfactory (sprzedawane osobno)!

Kinetic Sand to oryginalny, magiczny, hipnotyzujący i dający się formować piasek do zabawy. Lepszy niż plastelina nigdy nie wysycha, więc możesz się nim bawić przez długie godziny. Niech przepływa przez Twoje palce to tak satysfakcjonujące, że nie będziesz w stanie go odłożyć. Piasek Kinetic Sand jest wykonany z naturalnego piasku. Jest nietoksyczny i hipoalergiczny. Magicznie skleja się i łatwo czyści. Zabawki dla dzieci Kinetic Sand to idealny prezent dla chłopców oraz dziewczynek od lat 3. Twórz własne zaskakujące, piaskowe efekty dzięki zestawowi Kinetic Sand - Zaskakujące efekty!

Dodatkowe informacje:

  • Obszar: Plastyczne
  • Rodzaj: Piasek kinetyczny
  • Wymagania wiekowe: od 3 lat
  • Płeć: chłopcy, dziewczynki

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: