Kapitan Nauka. Odkrywam świat. Owoce + Kapitan Nauka. Karty obrazkowe

Indeks: 5923413

5.0 (3 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 12,99 zł
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Unikalny pakiet (karty + poradnik), który służy do wczesnej edukacji najmłodszych (dzieci od 1. do 3. roku życia). Jest doskonałą pomocą dla opiekunów, którzy mogą wykorzystywać go do organizowania dzieciom zabaw wspierających ich rozwój a także do nauki czytania globalnego inspirowanej metodą Glenna Domana. Dołączony do kart poradnik stworzyła para doświadczonych psychologów.

Zestaw trwałych kart Zestaw trwałych, usztywnionych kart obrazkowych dla dzieci od 1. do 3. roku życia służy do kreatywnej nauki i zabawy w czytanie. Na kartach zamieszczono kolorowe rysunki z podpisami (awers) i powtórzonym dużym podpisem (rewers). Karty są doskonałym wstępem do wczesnej edukacji. Ich konstrukcja oparta jest na metodzie globalnego czytania, opracowanej przez Glenna Domana. We­dług jej wytycznych uczyć mogą się dzieci w każdym wieku, bez poczucia, że wykonują żmudne ćwiczenia. Ponadto zaba­wa z kartami znakomicie wspomaga rozwój mowy, rozbudza w dziecku ciekawość świata i stymuluje pracę jego mózgu.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
3
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Ola
Recenzja dodana 23.01.2021
Świetna opcja nauki przez zabawę, karty dość twarde, polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Małgorzata Romanow
Recenzja dodana 29.03.2016
Świetny pomysł na naukę czytania już od pierwszych miesięcy życia. Polecam!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
bastet25
Recenzja dodana 01.04.2014
To kolejny komplet kart, który kupiliśmy. Dzieciaki zchwycone! Super wykonanie sprawia, że małe rączki nie są w stanie zepsuć kart przez dłuższy okres czasu!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: