Jurassic World, Mozazaur - Obrońca oceanu, figurka

Indeks: 7211052

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

"Jurassic World: Dominion" wprowadza nową akcję i dreszczyk emocji do świata dinozaurów z tą niesamowitą figurką wielkiego pływającego Mozazaura. Ta duża zabawka inspirowana filmem pozwala na nowo przeżywać filmowe emocje w domu!

  • Dzięki realistycznemu wyglądowi, ruchomym punktom i szczęce ten ogromny stwór jest jak żywy!
  • Ta zabawka jest wykonana z ok. 454 g plastiku z recyklingu, pozyskanego w odległości do 50 km od dróg wodnych na obszarach, na których nie ma oficjalnych systemów zbierania odpadów.
  • Inspirowana filmami Jurassic World figurka ma duży rozmiar (ok. 21 cm wysokości i ok. 75 cm długości), który zachwyci wszystkich fanów dinozaurów!
  • Pobierz bezpłatną aplikację Jurassic World Facts (Android i iOS) i postaw na PRAWDZIWĄ zabawę z dinozaurami. Znajdź ukryty kod DNA i zeskanuj go za pomocą dowolnego smartfona/tabletu, aby włączyć opcje rzeczywistości rozszerzonej. Smartfon/tablet nie znajduje się w zestawie.
  • Rzeczywistość rozszerzona pozwala badać dinozaury w laboratorium dzięki wizualnym treściom edukacyjnym i odkrywać różne tryby, takie jak termiczny i rentgenowski. Potem możesz przejść na wyższy poziom i wprowadzić dinozaury do naszego świata za pomocą rzeczywistości rozszerzonej. UCIEKAJ!

To wspaniały prezent dla dzieci od 4 roku życia, zwłaszcza tych, które troszczą się o ocean i środowisko oraz są wielkimi fanami serii Jurassic World!

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: