Iron Maiden (Reedycja) (Digipack). CD

Indeks: 6394200

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Jedna z największych legend heavy metalu, grupa Iron Maiden, zapowiedziała serię reedycji wszystkich albumów studyjnych.

Albumy "Żelaznej Dziewicy" ukażą się w digipaku w postaci zremasterowanej.

Po serii wznowień na płytach analogowych przyszedł czas, aby oddać fanom do rąk odświeżone brzmieniowo studyjne albumy Iron Maiden. Szesnaście płyt legendy heavy metalu pojawi się w seriach ułożonych chronologicznie.

Pierwsza z serii będzie obejmowała płyty: "Iron Maiden", "Killers", "The Number Of The Beast" (w standardowej wersji albo jako kolekcjonerski box z naszywką i figurką Eddiego w skali 1: 24) i "Piece Of Mind". Tracklisty albumów będą takie same jak na oryginalnych wydaniach.

Remastering wykonano w 2015 roku. Dodajmy, że wszystkie wznowienia będą także dostępne na platformach streamingowych. Oraz, że w każdej serii jedna płyta będzie wydana w kolekcjonerski sposób, analogicznie jak "The Number Of The Beast" w pierwszej serii, czyli z figurką i naszywką.

"Od dawna chcieliśmy wrócić do pomysłu reedycji na digipaku" - mówi Steve Harris. "Ponieważ bardzo podobały mi się remasteringi z 2015 roku. Moim zdaniem nasze płyty nigdy nie brzmiały lepiej i dlatego warto było je ponownie wydać na CD" kontynuuje.

Kolejne serie wznowień ukażą się następująco:

 1. "Powerslave" / "Somewhere In Time" (standard/collectors) / "Seventh Son Of A Seventh Son" / "No Prayer For The Dying"
 2.  "Fear Of The Dark" (standard/collectors) / "The X Factor" / "Virtual XI" / "Brave New World"
 3. "Dance Of Death" / "A Matter Of Life And Death" (standard/collectors) / "The Final Frontie"r / "The Book Of Souls" *

*płyta nie zremasterowana, ale po raz pierwszy w digipaku.

Tracklista:

 1. Prowler
 2. Remember Tomorrow
 3. Running Free
 4. Phantom of the Opera
 5. Transylvania
 6. Strange World
 7. Charlotte the Harlot
 8. Iron Maiden

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: