InnoGIO, sterylizująca lampa UV GIOuvLight

Indeks: 6793853

Napisz recenzję i oceń
Cena: 114,99 zł119,00 zł
Oszczędzasz: 4,01 zł (3%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Zabija do 99,9% bakterii i allergenów

Technologia sterylizacji powierzchni jest oparta na bakteriobójczym działaniu promieniowania UV.

Lekka przenośna lampa UV o opływowym kształcie, stworzona tak abyś zawsze mógł mieć ją pod ręką i czuć się bezpiecznie. Nowoczesna estetyka wykonania lampy pozwoli na wygodne użytkowanie.

Lampa jest mała lekka i możemy zabrać ją wszędzie. Dzięki jej kompaktowemu rozwiązaniu zmieści się w małej torebce, a nawet kieszeni.

Przeznaczona jest do dezynfekcji, która niszczy strukturę molekularną DNA (kwas dezoksyrybonukleinowy) lub RNA (kwas rybonukleinowy) w wirusach i bakteriach za pomocą promieni ultrafioletowych o długości fali 240-280 nm, czym powoduje śmierć rozwijających lub regenerujących się komórek. W ten sposób odbywa się proces sterylizacji.

Materiał z którego została stworzona lampa jest trwały, a zarazem wygląda elegancko.

Podczas użytkowania lampy nie występuje bezpośrednie działanie światła UV na oczy co jest bardzo ważnym aspektem przy produktach emitujących fale UV.

Lampy bakteriobójcze są wykorzystywane w gabinetach medycznych już od wielu lat. Lampa bakteriobójcza to produkt, który emituje wiązki promieniowania UV. Jak pokazują liczne badania sanitarne, ten sposób sterylizacji są jedną z najskuteczniejszych i najprostszych sposobów zapewniających skuteczną dekontaminację obszarów medycznych.

Warto wiedzieć że Główny Inspektorat Sanitarny wymienia promieniowanie UV jako jeden ze sposobów walki z koronawirusem - światło ultrafioletowe niszczy jego cienką warstwę lipidową. Działanie promieni UV-C wykorzystuje się obecnie w specjalnych sterylizatorach do odkażania smartfonów, laptopów, przyrządów w salonach kosmetycznych oraz sprzętu medycznego. Ultrafioletem dezynfekuje się także autobusy, a nawet mleko.

Najczęściej powinniśmy sterylizować produkty użytku codziennego takie jak telefon, kluczyki, laptop, maseczki, okulary oraz takie których nie powinniśmy traktować preparatami do dezynfekcji jak owoce, warzywa itp.

Dzięki kompleksowej dezynfekcji jesteś w stanie zahamować działanie mikroorganizmów.

Zalety produktu:

  • Zasilany z power banku
  • Zasilany bateriami 4xAAA
  • Produkt przyjazny i bezpieczny w użyciu
  • Testowany laboratoryjnie
  • Szybka sterylizacja
  • Składany
  • Przenośny
  • Podczas używania lampy brak bezpośredniego działania światła UV na oczy

Wymiary: 10x3,5x18 cm.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu