Innobaby, Rybka, silikonowa gąbka do kąpieli, różowa

Indeks: 6388370

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

 

Silikonowa gąbka do mycia ciała w kształcie rybki marki Innobaby jest tak mięciutka, że można nią myć i masować nawet delikatną skórę dziecka. To sprawia, iż kąpiel staje się przyjemna i relaksująca. Ta dwustronna gąbka ma ponad 3000 silikonowych "włosów". Jedna strona ma miękkie, krótkie wypustki, druga zaś nieco dłuższe, ale jeszcze bardziej delikatne.

Mycie nimi daje relaksujące uczucie masażu, które sprawia, że ​​jest to idealny peeling dla każdego. Gąbeczka jest na tyle delikatna, by można było masować nią nawet główkę dziecka. Nie potrzebne będą chemikaliów ani apteczne środki myjące, wystarczy użyć krótszego włosia, aby delikatnie zetrzeć swędzącą i łuszczącą się skórę. Koniec ze zwykłymi gąbkami, w których zbiera się przykry zapach i bakterie - gąbka InnoBaby to w 100% silikon, który jest antybakteryjny, odporny na pleśń, przeciwdrobnoustrojowy. Można go myć w zmywarce lub gotować w celu odkażenia. Dobra rada: to także świetna zabawka sensoryczna! Jest cicha, miękka i stymuluje rozwój dziecka. Nie przylega ani nie uszkadza powierzchni. Produkt wielokrotnie nagradzany. Zwycięzca National Parenting Seal of Approval 2017.

Zwycięzca nagrody The Eddy 2017 (nagroda dla branży edukacyjnej). 2018 Rodzic Pick - Top 10 Baby & Toddler Product.

  • wymiary: 5,51 x 2,83 x 0,94
  • 100% silikon
  • umieścić we wrzącej wodzie na 15 sekund w celu sterylizacji
  • można myć w zmywarce

Ostrzeżenie: Przeznaczony do użytku przez dorosłych podczas kąpieli niemowląt i małych dzieci. Zalecane do samodzielnego użytku przez dzieci w wieku 6 lat i więcej. Nie zostawiaj dzieci bez nadzoru w wannie.

SKU 

6388370

Producent

Innobaby

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące, 3-5 lat, 6-8 lat, 9-12 lat, 12-14 lat, +15 lat

Płeć

Dziewczynka

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu