Haxe, termometr na podczerwień, do ucha i czoła, KFT-22M

Indeks: 7175766

Napisz recenzję i oceń
Cena: 53,49 zł66,99 zł
Oszczędzasz: 13,50 zł (20%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Termometr na podczerwień KFT-22M to poręczny i wielofunkcyjny przyrząd do mierzenia temperatury ciała, obiektu i otoczenia. Termometr umożliwia pomiar temperatury w uchu oraz na czole, po założeniu dodatkowej nakładki.  Termometr pozwala na kontrolę temperatury pacjenta, jego otoczenia czy podawanych mu posiłków. Termometr posiada wbudowaną pamięć ostatnich 20 pomiarów.  Po 25 sekundach bezczynności termometr zamienia się w zegar - wyświetla godzinę a tym samym ogranicza zużycie energii. Trójkolorowy wyświetlacz ułatwia interpretację wyniku. 

Termometr do ucha, pomiar w uchu

  • Duży kolorowy wyświetlacz

Duży, podświetlany ekran ułatwia odczyt pomiaru nawet osobom słabo widzącym. Kolorowy wyświetlacz ułatwia odczyt i szybką ocenę wyniku pomiaru. Gdy odnotowany przez termometr pomiar jest niższy niż 37,4°C ekran podświetli się na zielono. Żółty kolor podświetlenia oraz alarm (4 krótkie dźwięki) wskazują na stan podgorączkowy i pojawia się, gdy wynik znajduje się w przedziale od 37,5 °C-37,9 °C. Czerwone podświetlenie, oraz alarm dźwiękowy (8 krótkich dźwięków) informują o wysokiej gorączce to wynik powyżej 38°C.  

  • Wielofunkcyjny

Dzięki specjalnej nakładce możliwy jest pomiar temperatury na dwa sposoby: w uchu i na czole. Tryb pomiaru temperatury obiektu i otoczenia to dodatkowe funkcje termometru, które przydają się w codziennej opiece nad dzieckiem lub osobą chorą.  

  • Pamięć

Wbudowana pamięć obejmuje aż 20 ostatnich wyników. Odczyt poprzednich pomiarów ułatwia kontrolowanie temperatury w ciągu dobry u kliku pacjentów.

  • Etui

Miękki woreczek wykonany z tkaniny mieści termometr oraz nakładkę. Ułatwia przechowywane termometru i chroni go przed kurzem.

Dane techniczne:

  • Wymiary:  145 mm x 37 mm x 35 mm
  • Waga:  ok. 53 g (z bateriami)
  • Zakres pomiaru:  od 0℃ do 100℃ (od 32°F do 212°F)
  • Źródło zasilania:  2x baterie 1,5V AAA

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: