Hauck, Rapid 3R, wózek spacerowy, Oil

Indeks: 6399469

5.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Rapid 3R - to czysta przyjemność rodzinnego spaceru, dzięki dostosowanemu do nierównych powierzchni wózkowi, wyposażonemu w odpowiednie do trudnego ternu kółka!

  • Miękki materiał użyty do produkcji tego szybkiego wózka, dwubarwna rama oraz niewielkie rozmiary po złożeniu z pewnością wzbudzą entuzjazm każdego użytkownika.
  • Dzięki dużym kółkom umożliwiającym jazdę w każdym terenie oraz obrotowemu kółku z hamulcem z przodu pojazdu, Rapid 3R charakteryzuje się dużą zwrotnością i jest wprost stworzony do jazdy po nierównej nawierzchni.
  • Wasz mały skarb z pewnością polubi podróżowanie w tym wygodnym, dużym wózku z oparciem, które można rozłożyć do pozycji leżącej jednym pociągnięciem paska.
  • Podnóżek jest regulowany, a duży daszek z zabezpieczeniem UV można wysunąć po użyciu zamka błyskawicznego. Podczas tej czynności odsłaniamy część daszku wykonaną z siatki, która zapewnia odpowiednią wentylację.
  • Tapicerowany, wygodny uchwyt można podnieść lub obniżyć o 30 cm dostosowując do wzrostu rodzica.
  • Rapid 3R można złożyć w ciągu kilku sekund używając do tego tylko jednej ręki. Pętla wydłuża się dwukrotnie umożliwiając przenoszenie w metrze lub wnoszenie po schodach, podczas gdy druga ręka zabezpiecza malucha.
  • Rapid 3R może być bezpiecznie schowany nawet w bardzo małych autach.
  • Maksymalny poziom bezpieczeństwa jest zagwarantowany dzięki 5-punktowemu pasowi oraz przedniemu zderzakowi. Podczas postoju, hamulec unieruchamia wózek z obu stron.
  • Rapid 3R może być wykorzystywany przez długi czas z uwagi na to, że może w z niego korzystać dziecko o wadze do 25 kg, co czyni go idealnym towarzyszem dziecka aż do 5-go roku życia.

SKU 

6399469

Producent

Hauck

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące, 3-5 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Hauck

​​​​​​​​​​​​​​Cechy wózka

trójkołowy, możliwa pozycja leżąca, regulowany podnóżek, rączka z regulacją wysokości, składany daszek, składany jedną ręką, 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa

​​​​​​​​​​​​​​Ilość kół

3

​​​​​​​​​​​​​​Koła wózka

gumowe​​​​​​​

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Laura
Recenzja dodana 15.03.2019
Wózek jest extra, pokonuje każdy teren, osobiście zamówiłam szara wersje kolorystyczna, bałam się o obniżanie oparcia ale jest bardzo płynne, co prawda nie ma opcji ustawienia poeckow całkowicie pionowo jak się poprzedniej spacerowce, ale powiem szczerze , że mojemu dziecku kompletnie to nie przeszkadza. Myślę że to wózek , który będziemy mieć bardzo długo:) wielki plus za szybkie złożenie, paczka jest dość mała myślałam że wszystko będzie w częściach pierwszych, wózek składaliśmy max 3 minuty :) aha i oczywiście wielki pozytyw za składanie wózka w celu np schowania do bagażnika, po prostu mega rozwiązanie, budka jest też wielka dosłownie zakrywa całego malucha nawet przed wiatrem, kosz jest wystarczający. minus daje tylko za dostarczenie przesyłki UPS , cały dzień czekania , po czym ganianie się po mieście bo kurier niby był a wcale go nie było ...
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5