Hauck, bramka zabezpieczająca, Stop N Safe 2, srebrna

Indeks: 6572027

Napisz recenzję i oceń
Cena: 242,00 zł
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

bramka zabezpieczająca dla dzieci Stop N Safe 2 może być stosowana do drzwi i schodów o szerokości od 75 do 80 cm. Jeśli chcesz zabezpieczyć większe przejścia, zalecamy Stop N Safe 2 razem z rozszerzeniem 9 cm (84 - 89 cm) lub Stop N Safe 2 z rozszerzeniem 21 cm (96 - 101 cm). Wszystkie modele tej barierki można rozbudować o drugie rozszerzenie do 122 cm i element Y-Spindle do okrągłych balustrad schodowych.

Metalowa bramka zabezpieczająca jest instalowana za pomocą czterech śrub mocujących poprzez nacisk między ścianami, drzwiami lub schodami, i nie pozostawia śladu po usunięciu, ponieważ nie jest konieczne wiercenie. Dorośli mogą otwierać drzwi o szerokości 50 cm jedną ręką w obu kierunkach. W ten sposób druga ręka pozostaje wolna dla małego odkrywcy. Podwójny ręczny mechanizm blokujący drzwi nie pozwoli otworzyć drzwi małym dzieciom.

Dzięki osobno dostępnemu przedłużeniu 9 cm i/lub 21 cm barierkę Stop N Safe 2 można przedłużyć do 122 cm. Jeśli poręcze schodowe są okrągłe, zalecamy elementy Y-Spindle jako wyposażenie dodatkowe. Zastępują one śruby mocujące po stronie barierki zabezpieczająca, które należy zamocować na okrągłych poręczach.

Możliwe są następujące szerokości:

  • 75 - 80 cm = bramka zabezpieczająca (bez przedłużeń)
  • 84 - 89 cm = bramka zabezpieczająca + rozszerzenie 9 cm (opcjonalnie)
  • 93 - 98 cm = bramka zabezpieczająca + 9 cm + rozszerzenie 9 cm (opcjonalnie)
  • 96 - 101 cm = bramka zabezpieczająca + rozszerzenie 21 cm (opcjonalnie)
  • 105 - 110 cm = bramka zabezpieczająca + 9 cm + rozszerzenie 21 cm (opcjonalnie)
  • 117-122 cm = bramka zabezpieczająca + 21 cm + rozszerzenie 21 cm (opcjonalnie)

Uwaga: Ten produkt to samoregulująca się bramka zabezpieczająca, tzn. przechylenie części bocznej jest korygowane przez dokręcenie śrub mocujących w ramie, umożliwiając w ten sposób bezpieczne ustawienie i równoległe mocowanie części bocznych w obszarze mechanizmu zamykającego.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu