Harry Potter, Zamek Hogwart, zestaw z figurką Hermiony Granger

Indeks: 6974636

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Odtwarzaj swoje ulubione sceny z Harry'ego Pottera i przeżywaj własne przygody dzięki Zamkowi Hogwart Magical Minis!

Ten niesamowity, wysoki na 60 centymetrów zestaw zawiera wyjątkową 3-calową lalkę Hermiony Granger, 12 akcesoriów, łazienkę Jęczącej Marty, czarujące światła i dźwięki! Dzięki różnym miejscom do zabawy w Hogwarcie jest tak wiele do odkrycia z Hermioną i kolekcjonerskimi Małymi Lalkami Magical Minis ze świata Harry'ego Pottera (każda sprzedawana osobno).

Wielka Sala to idealne miejsce, aby zacząć swoją opowieść. Hermiona może rozpalić tam kominek albo lampy sufitowe. Sufit można rozjaśnić również w każdym z czterech domu Hogwartu. Da się również odtworzyć cztery piosenki domów. Odgrywaj historie znane z filmów o Harrym Potterze, korzystając z akcesoriów tematycznych rozmieszczonych w zamku. Posadź Hermionę przy stole jadalnym w Wielkiej Sali. Załóż lalce Tiarę Przydziału na głowie. Poruszaj oprawione portrety, obracaj żyrandol w dormitorium i nie tylko. Przesuń schody i sprawdź, co się kryje w łazience jęczącej Marty. Hermiona może uwarzyć eliksir wielosokowy w kotle i założyć maskę kota, aby odtworzyć słynną scenę. Przygotuj się na niespodziankę – to Jęcząca Marta!

Aby jeszcze rozwinąć świat Magical Minis, możesz dołączyć do zamku klasę zaklęć, eliksirów i zestaw opieki nad magicznymi stworzeniami (każdy sprzedawany osobno)!

Zbierz i połącz wszystkie lalki oraz zestawy, aby stworzyć swój własny świat czarodziejów! Dzięki tak wielu niesamowitym detalom, zamek zainspiruje Twoją wyobraźnie do wspaniałej zabawy! Zamek Hogwart Magical Minis to najlepszy prezent dla dzieci i fanów Harry'ego Pottera.

Wymaga 3 baterii AAA (brak w zestawie).

Weź do domu Zamek Hogwart i doświadcz magii świata Harry'ego Pottera!

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
3
2
1
1

Średnia ocena

2.0
Ocena ogólna
2.0
Jakość
2.0
Cena
2.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
mg
Recenzja dodana 10.05.2022
Zamek bardzo niestabilny, części wypadają, trudno je złożyć, zabawa zamiat być przyjemnością staje się nerwówką, bo w najlepszym momencie zabawy urywa się podłoga w komnacie zamku.
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (1)
Jakość
2
Cena
2