Hape, Alfabet, układanka z kołkami, zabawka drewniana

Indeks: 6695671

Napisz recenzję i oceń
Cena: 43,99 zł59,99 zł
Oszczędzasz: 16,00 zł (27%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Alfabet, układanka z kołkami od marki Hape to zabawka drewniana, zachęcająca do odkrywania świata poprzez naukę i zabawę. Dla dzieci od 3 roku życia.

Litery, kolory i kształty!

Układanka z literami pozwoli dziecku poznać alfabet, a także kształty i kolory. Każdy element posiada kołek wygodny do trzymania przez dziecko, dzięki czemu łatwiej jest mu wkładać i wyciągać puzzle z planszy. Idealna zabawka do nauki pierwszych słów w języku angielskim. Pod każdą literą znajdują się kolorowe obrazki, które zachęcają dziecko do logicznego myślenia. Rysunki pod puzzlami są odpowiednikami angielskich słów, np. W jak watermelon, co zachęca dziecko do nauki języków obcych. Zabawka jest wielofunkcyjna, dzięki czemu podczas zabawy maluch poznaje również kolory i kształty. Łamigłówka pomaga wzmocnić koordynację ręka-oko, dopasowując wszystkie elementy w odpowiednie miejsca.

  • Wymiary produktu: 29,4x24,8x1,8 cm
  • Wiek: 3+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Rozwija koordynację ręka-oko. Pomaga w nauce alfabetu, wypowiadania pierwszych słów i poznawania słów w języku angielskim.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu