Gram dla Was. CD

Indeks: 6161964

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Witek to muzyk uliczny o niespotykanej charyzmie i wokalu, którego wyróżnia ogromna siła. Przez 13 lat pracował wyłącznie dla pieniędzy, co uważał za zajęcie niewolnicze. Właśnie z tego powodu postanowił zerwać z dotychczasowym trybem życia i rozpocząć nowy rozdział. Rozdział Muzyka Ulicy.

Do tak odważnego kroku zainspirowała go uliczna skrzypaczka. Jej muzyka sprawiła, że Witek sam wyruszył na ulicę z akordeonem, by grać dla ludzi. Tak rozpoczęła się przygoda, która doprowadziła do nagrania płyty. Muzyka Witka jest absolutnie wyjątkowa - pełna autentyczności i głębokich słów. Artysta stara się opisać świat z perspektywy obserwatora, jednakże raz po raz ujawnia swoją sympatię do ludzi. To muzykalny gawędziarz, który świetnie wyczuwa, czym jest polska mentalność i co trapi Polaków. Inspiracje czerpie z rozmów i spotkań ulicznych. Artysta uwielbia refleksyjne historie, które przekuwa na swoją, bardzo szczerą twórczość.

W muzyce Witka przeplatają się motywy ludowe i rockowe. W swoich tekstach jednak, artysta sięga po akcenty bardzo liryczne, a sama płyta powstała tak naprawdę, dzięki fanom - przechodniom i internautom, którzy mieli ogromny wpływ na jej ostateczny kształt. Muzyk sprawdzał, który z utworów cieszy się największym uznaniem i w ten sposób wybrał 10 piosenek, które trafiły na krążek. Według krytyków i dziennikarzy, Witek to nowa nadzieja polskiej sceny muzycznej.

  1. Serce Wolności
  2. Manifest Dziecięcy
  3. Hop Słoiczku
  4. Rzucę Ciebie, Rzuce Nas
  5. Param, Param
  6. Tęsknie Za Tobą
  7. Mamo, Mamo
  8. Ogród Zmysłów
  9. Ja Się W Tobie Zakochałem
  10. Śpiewaj I Tańcz

SKU 

6161964

Producent

Warner Music Poland

Przedział wiekowy

12-14 lat, +15 lat

​​​​​​​​​​​​​​Ilość nośników

1

​​​​​​​​​​​​​​Wykonawca

Witek Muzyk Ulicy

​​​​​​​​​​​​​​Rok wydania

2016

​​​​​​​​​​​​​​Rodzaj nośnika

CD

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu