Goliath, Super Sand, Animals 2, piasek kinetyczny

Indeks: 6766336

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Super Sand – super piasek do zabawy w domu. Super aksamitne w dotyku, suche a jednocześnie „antybakteryjne” i 100% naturalne, takie jest tworzywo Super Sand. Piasek, który można używać jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze… piasek nigdy nie wysycha.

Super Sand składa w 100% z naturalnych składników mineralnych, jego skład nie sprzyja rozwojowi bakterii, co sprawia że jest wyjątkowo bezpieczny i przyjazny do zabawy z dziećmi. Odkryj przyjemność tworzenia trójwymiarowych kształtów zwierząt, korzystając z zawartych w zestawie foremek. Lwy, małpy, słonie… podążaj tropem swoich ulubionych zwierząt! Super Sand przenosi lato i zabawę piaskiem do domu.

Dołączone narzędzia i piękne foremki pomogą stworzyć czego dusza zapragnie. Jeżeli coś się rozsypie poza „piaskownice”, nie ma problemu ponieważ masa ma specjalną strukturę pomagającą w utrzymaniu czystości. Super Sand stymuluje kreatywność dzieci, pozwala doskonalić swoje rzeźby. W przeciwieństwie do ruchomych piasków kinetycznych, czy twardniejących mas plastycznych, Super Sand pozwala na budowanie trwałych rzeźb i wielokrotne ich poprawianie (rzeźby z piasku nie rozpadają się samoistnie, ani nie twardnieją). Rodzice dodatkowo kochają zestawy Super Sand, ponieważ to kompletny pomysł na zabawę, a wszystkie elementy zestawu można ponownie zapakować do opakowania i przechować do kolejnej zabawy. Daj się ponieść swojej wyobraźni i ciesz się swoimi kreacjami z Super Sand!

Dotknij aby poczuć różnice.

Zawartość opakowania:

  •  600 g  piasku Super Sand
  • pojemnik na piasek – kuwetkę
  • 3 dwuczęściowe foremki 3D w kształcie zwierząt
    • słoń
    • małpka
    • lew
  • rolkę odciskającą ślady zwierząt, oraz rolkę wygładzającą + rączkę

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: