Goliath, gra planszowa PomySłówka

Indeks: 5865107

5.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 71,49 zł129,99 zł
Oszczędzasz: 58,50 zł (45%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

PomySłówka to nowoczesna gra planszowa, gra słowna, symultanicznie rozgrywana, bazująca na wszystkim znanej mechanice wykreślanki. Ta gra to jak „odkrycie koła” na nowo, proste zasady – wymagająca gra.

Skup się, wytęż wzrok i znajdź poszukiwane słowo! W tej grze wszyscy grają jednocześnie, nikt nie czeka – nie ma nudy.  To nie takie łatwe odnaleźć słowo ukryte na planszy. Komu pierwszemu się uda ? To pytanie to dodatkowy stres i motywacja dla graczy. Znalazłeś je? Krzyknij Pomysłówka jako pierwszy i  połóż swoje żetony na planszy. Wygrywa ten gracz, którego kolor na koniec zdominuje planszę. Kto wygra? Tego nie wiadomo do końca rozgrywki, ponieważ w grze można zbijać słowa przeciwnika.

Pomysłówka to wyjątkowa gra z walorami edukacyjnymi w której trzeba umieć się skupić! Rozwija słownictwo i zdolności językowe.

Spróbuj także zmierzyć się z grą w języku angielskim lub niemieckim - każdemu się spodoba taka gra edukacyjna!

  • wiek graczy: 7+
  • ilość graczy: 2-4
  • czas rozgrywki: 20-40 min

Zawartość opakowania:

  • 1 baza PomySłówka
  • 8 dwustronnych plansz (16 różnych tematów gry)
  • 4×70 – żetonów znaczników w kolorach graczy (czerwony, żółty, zielony, niebieski)
  • 1 instrukcja

Tematy kart: Dom, Farma, Kosmos, Kraje, Plaża, Zwierzęta, Rośliny, Morze, Ciało, Kolory i kształty, Jedzenie, Minerały, Muzyka, Szkoła, Transport, Ubranie

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Beata Modzelewska
Recenzja dodana 22.02.2016
To gra dla dzieci w wieku szkolnym - wykreślanka. W zestawie są tarcze tematyczne (np. słowa w kategorii figury i kształty), które wyszukujemy. Wygrywa ten, kto odnajdzie najwięcej słów. Zapewniam, że dorośli też się będą dobrze bawić. I nie zawsze muszą rozgrywkę wygrać:)))) Coś o tym wiem:)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5