Glik, Stella, rożek niemowlęcy, usztywniony, szaro-biały

Indeks: 7204522

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Rożek niemowlęcy z kieszenią Kangaroo wykonany z najwyższej jakości atestowanej bawełny.

Kieszeń zapinana na rzepy zabezpiecza dziecko przed rozkopywaniem się oraz zapewnia prawidłowe trzymanie i noszenie noworodka dając rodzicom poczucie bezpieczeństwa.

Sprzyja prawidłowemu rozwojowi stawów biodrowych podtrzymując malucha na brzuszku w pozycji "żabki". Swobodne szerokie rozłożenie nóżek dziecka w czasie odpoczynku ułatwia zastosowanie zaleconego przez lekarza tzw. "podwójnego pieluchowania".

W I fazie życia zastępuje pościel ściśle otulając noworodka, dając mu poczucie bezpieczeństwa w nawiązaniu do życia płodowego. Może być wykorzystywany od urodzenia do 12 miesiąca życia dziecka, najpierw jako okrycie w nosidełku, później dzięki swobodnemu wyciągnięciu nóżek jako ocieplacz w wózku spacerowym.

Usztywniony wyjmowanym wkładem piankowym, dzięki czemu plecy maluszka są doskonale zabezpieczone.

Posiada kieszeń na wkładkę piankową, dzięki czemu po wyjęciu wkładki rożek można łatwo wyprać. Niemowlak w czasie snu ma zapewnioną stałą temperaturę dostosowaną do otoczenia, gdyż można wybrać ilość warstw otulających (jedną gdy maluszek jest zapięty w kieszeni, trzy gdy całość zawiążemy).

Rożek niemowlęcy z kieszenią Kangaroo wykonany z najwyższej jakości atestowanej bawełny. Kieszeń zapinana na rzepy zabezpiecza dziecko przed rozkopywaniem się oraz zapewnia prawidłowe trzymanie i noszenie noworodka dając rodzicom poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie zalety rożka otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka (nr Op-4431/2019 ważna do 30.09.2021 r.).

Wzór zgłoszony do Up RP nr W.121088

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: