Garett Kids, Funky 4G, smartwatch, niebieski

Indeks: 6974689

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Smartwatch Garett Kids Funky 4G został stworzony w odpowiedzi na potrzeby rodziców, którzy pragną zadbać o bezpieczeństwo swoich dzieci, gdy przebywają one poza domem. Zegarek oferuje m.in. funkcję GEO-ogrodzenia, która umożliwia sprawowanie kontroli nad miejscem pobytu pociechy. Jeśli dziecko opuści teren wskazany w aplikacji, rodzic od razu otrzyma o tym powiadomienie. Oprócz tego zadbano również o przydatne funkcje dla dzieci, jak możliwość wgrania planu lekcji czy robienia zdjęć. Poznaj więcej szczegółów!

Wbudowany moduł GPS i GEOogrodzenie.

Zegarek z GPS dla dziecka zapewnia rodzicom możliwość zdalnej opieki, zarówno manualnej (geolokalizacja), jak również automatycznej, połączonej z funkcją GEO-ogrodzenie. Automatyczna opieka, którą umożliwia smartwatch GPS dla dzieci. W aplikacji określasz strefę, a jeśli dziecko przekroczy jej granicę – wiesz o tym!

Łączność 4G LTE, lokalizacja przy użyciu GPS, LBS i WiFi

Telefonia komórkowa czwartej generacji. Zegarek-telefon dla dziecka, który nie ustępuje standardem łączności wiodącym modelom smartfonów na rynku. Co trzy technologie, to nie jedna! Dlatego ten zegarek GPS dla dzieci równie skutecznie lokalizuje osoby na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Wbudowany system Android

Pojęcie inteligentny zegarek dla dzieci nabiera nowego znaczenia: więcej funkcji, bogatsze menu, więcej możliwości! To prawdziwa NOWA GENERACJA!

Wykonywanie, odbieranie połączeń i rozmowy wideo.

Zegarek dla dziecka z telefonem posiada wszystkie podstawowe funkcje telefonu komórkowego. Obsługuje karty SIM wszystkich sieci i posiada wbudowany mikrofon oraz głośnik. Zegarek smartwatch dla dzieci, niczym wyposażenie bohaterów komiksów! Dla dziecka – frajda, a dla rodzica – skuteczniejsza kontrola.

Przycisk SOS, oraz możliwość przesyłania zdjęć.

Ta funkcja udowadnia, że telefon zegarek dla dziecka może znacząco zwiększyć poczucie bezpieczeństwa. W nagłej sytuacji jedno wciśnięcie przycisku alarmowego nawiązuje połączenia z trzema numerami telefonów. Smartwatch dla dzieci z aparatem to dopiero połowa sukcesu. Pełny sukces jest wtedy, gdy zdjęcie można od razu przesłać na telefon rodzica. I ten model to oferuje!

Monitoring głosu i wiadomości

Zegarek dla dzieci do dzwonienia to także troskliwa opieka rodzicielska. W dowolnej chwili możesz włączyć dyskretny podsłuch, by skontrolować odgłosy z otoczenia Twojego dziecka. Zegarek dla dziecka z telefonem umożliwia także przesyłanie wiadomości. Nie SMS-ów, bo byłoby to kłopotliwe, ale wygodnych wiadomości głosowych do 15 sekund.

Wodoodporność IP66

Smartwatche dla dzieci przeżywają czasami burzliwe przygody. Dlatego ten model chroniony jest przed skutkami kontaktu z pyłem, a także ze strugą wody.

Krokomierz i monitor snu

Jeżeli chcesz zadbać o prawidłowy rozwój swojego dziecka, jego aktywność fizyczną oraz zdrowy sen, to teraz masz do tego cenne narzędzia, w które wyposażony został ten zegarek dziecięcy smartwatch.

Dotykowy, kolorowy wyświetlacz i wymienne paski z obudową.

Najlepszy smartwatch dla dziecka? To taki, który połączy potrzeby dziecka z oczekiwaniami rodzica. Dlatego wygoda obsługi oraz atrakcyjny dizajn są również ważne. W prosty sposób można całkowicie zmienić dizajn zegarka zmieniając obudowę wraz z paskiem.

Plan lekcji i darmowa aplikacja.

Przy użyciu aplikacji opiekun może wgrać na zegarek plan lekcji. Od teraz Twoje dziecko nie zapomni o żadnych zajęciach! Istotny atut, bo nie każdy smartwatch dziecięcy może się tym pochwalić. Brak jakichkolwiek opłat za pobranie aplikacji oraz za korzystanie z niej.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
7
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Ada
Recenzja dodana 07.04.2022
Jest bardzo funkcjonalny, wszystko działa świetnie, bateria długo wytrzymuje. Synowi naprawdę się podoba
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Julia
Recenzja dodana 07.04.2022
Bardzo się cieszę, że go kupiłam. Syn jest nim po prostu zachwycony. Zegarek ma wiele przydatnych funkcji i co ważne działa bez zastrzeżeń
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Antek
Recenzja dodana 09.03.2022
Kupiłem go synkowi na urodziny. Smartwatch wygląda super i nie ma z nim żadnych problemów. Polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Daria
Recenzja dodana 25.02.2022
Bardzo dobry i wytrzymały smartwatch. Mój syn jest nim zachwycony, dodatkowo jego cena jest dosyć atrakcyjna ;)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Danuta
Recenzja dodana 05.02.2022
Świetny zegarek. Mój syn ma go od niedawna, ale jest nim zachwycony. Smartwatch działa bez żadnych problemów, jest wytrzymały, ładnie wygląda i posiada dużo przydatnych funkcji
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Martita
Recenzja dodana 29.11.2021
Ładna grafika, przyjemna dla oczu i proste menu. uroczy zegarek
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Czesia
Recenzja dodana 15.10.2021
Uroczy smartwatch dla dziecka. Bardzo ładna grafika, proste menu i spory ekran. Gps pokazuje dokładną lokalizację
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: