Fisher-Price, BeBo, Interaktywny magnetofonik, zabawka niemowlęca

Indeks: 6137398

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Zachęć malucha do muzykowania, wręczając mu interaktywny magnetofonik wraz z BeBo i przyjaciółmi!

Interaktywny Magnetofonik BeBo umożliwia zabawę na dwa sposoby, zależnie od rozwoju dziecka. Jasne światełka i zabawne melodie zachęcą malucha do tańca w rytm muzyki! Małe dzieci mogą kręcić wałeczkiem, aktywując muzykę i światełka, lub przesuwają "klikający" przełącznik. Każda postać ma inny kształt podstawy, dzięki czemu starsze dzieci mogą sortować figurki w specjalnych miejsach na magnetofoniku, włączając jeszcze więcej zabawnych brzmień i wypowiedzi! Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie magnetofoniku, dzięki czemu Twoja pociecha może się bawić, gdzie tylko zechce. Zabawa, która rozwija.

Zręczność: Chwytanie i dopasowywanie zabawnych, muzykalnych postaci w otworach w magnetofoniku rozwija koordynację ręka-oko.

Ciekawość: Maluch widzi, że jego działania aktywują muzykę i światła - poznaje w ten sposób zasadę przyczyny i skutku!

Kreatywność i wyobraźnia: Wciskając postacie w różnej kolejności, dzieci mogą tworzyć własne wersje piosenek, rozwijając swoją muzykalność.

  • Zestaw zawiera ulubionych przyjaciół Twojej pociechy: BeBo, Bellę i Pieska BeBo
  • 2 sposoby zabawy - zależnie od etapu rozwoju dziecka. Kręcenie wałeczkiem powoduje, że zabawka gra i świeci się. Umieszczenie przyjaciół w odpowiednich miejsach na magnetofoniku nagradza dziecko zabawnymi brzmieniami i wypowiedziami!
  • Klikający suwak i wałeczek zachęca małe rączki do zabawy
  • Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie zabawki, dzięki czemu dziecko może bawić się, gdzie tylko zechce

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Ewa
Recenzja dodana 17.04.2018
Wspaniałe melodyjki i piosenki, które nigdy się nie nudzą!:) Nasz maluszek uwielbiał przyjaciół z radyjka już w wieku 2 miesięcy. Teraz ma 4 i nadal się nie nudzą. Na początku tylko słuchał, potem zaczął się przypatrywać a teraz z drobna pomocą lubi naciskać postacie, aby włączały się jego ulubione piosenki i jest wtedy bardzo szczęśliwy. Postaci nie są mocno osadzone w swoich miejscach, ale dzięki temu dziecko jest w stanie się nimi bawić i przewracać. Nadają się też świetnie jako odciągacze uwagi, kiedy zachodzi taka potrzeba;) Zabawka została też solidnie wykonana. Bardzo udany zakup.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5