Extra Klasyka Silence. PC

Indeks: 6380667

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Trwa wojna. Podczas nalotu szesnastoletni Noah i jego młodsza siostra Renie szukają schronienia w bunkrze. Znajdują tutaj nie tylko kryjówkę przed bombardowaniem, ale również przejście do Silence - krainy pomiędzy życiem i śmiercią. Kiedy Renie gubi się w Silence, Noah musi udać się do tego pozornie idyllicznego i pełnego niebezpieczeństw świata, aby ją odnaleźć. W Silence też toczy się wojna. Mroczne stworzenia nawiedzają miasta i niszczą to niegdyś malownicze miejsce pomiędzy światami. Stawia im czoła jedynie garstka rebeliantów. Noah i Renie dołączą do nich, aby ocalić Silence, jego mieszkańców… i siebie.

Udaj się w fascynującą podróż po Silence razem z Noah i Renie. Daj się porwać poruszającej historii, pełnej kontrastów pomiędzy sielankowymi sceneriami i czyhającymi zagrożeniami. Poznaj niezwykłe i sympatyczne postaci, takie jak Spot - magiczna gąsienica, która pomaga Noah i Renie w drodze przez Silence. Bądź świadkiem odkrycia, jakiego dokona rodzeństwo, kiedy zrozumie, że tylko wzajemna miłość może ich ocalić. Kontynuacja The Whispered World Pieczołowicie zaprojektowane postacie 3D poruszające się w malowniczym świecie 2D Ponad dwanaście godzin wciągającej rozgrywki Trzy grywalne postaci

Wydanie zawiera: grę Silence kod do pobrania gry The Whispered World 84-stronnicowy artbook "The Art Of Silence” instrukcję. Profesjonalny polski dubbing Bernard Lewandowski - jako Noah Polski dziecięcy aktor dubbingowy, który użyczył głosu w filmach: "Bociany” (Nate), "Mały Książę” (Mały Książę), "Księga dżungli” (Mowgli), "Wakacje Mikołajka” (Mikołaj) i innych, a także w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon(Janek). Milena Gąsiorek - jako Renie Polska dziecięca aktorka dubbingowa, która użyczyła głosu w filmach: "BFG: Bardzo Fajny Gigant” (Sophie), "Łowca i Królowa Lodu”, "Sekretne życie zwierzaków domowych”, "Zwierzogród”.

SKU 

6380667

Producent

CDP.pl

Przedział wiekowy

12-14 lat, +15 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

​​​​​​​​​​​​​​WIFI

nie

​​​​​​​​​​​​​​Rodzaj nośnika

DVD

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu