Evolution. CD

Indeks: 6385549

Napisz recenzję i oceń
Cena: 62,99 zł81,99 zł
Oszczędzasz: 19,00 zł (23%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Siódmy studyjny album chicagowskiej grupy Disturbed, jednej z najbardziej cenionych formacji metalowych w USA, której pięć płyt zadebiutowało na szczycie notowania "Billboardu". Album promowany przez wybrane w głosowaniu przez fanów singlowe nagranie "Are You Ready", materiał został nagrany w Las Vegas z Kevinem Churko (m.in. Ozzy Osbourne, "Immortalized" Disturbed) za konsoletą.

"To najbardziej eklektyczna płyta w naszej karierze. Każda piosenka ma swoją tożsamość, feeling, moc. Praca nad tym albumem była dla nas magicznym doświadczeniem. Tworzyliśmy bez jakichkolwiek ograniczeń, pozwalając prowadzić się inspiracjom", mówią muzycy Disturbed.

Płyta dedykowana jest zmarłym przyjaciołom muzykom, chociażby Chesterowi Benningtonowi z Linkin Park i Vinniemu Paulowi z Pantery.

Disturbed nagrywał materiał w składzie: David Draiman (wokal), Dan Donegan (gitara), Mike Wengren (perkusja) i John Moyer (gitara basowa).

"Evolution" jest następczynią płyty "Immortalized" z 2015 roku, na której znalazła się genialna przeróbka "The Sound of Silence" z repertuaru duetu Simon And Garfunkel, pochwalona przez samego Paula Simona.

Tracklista:

  1. Are You Ready
  2. No More
  3. A Reason to Fight
  4. In Another Time
  5. Stronger On Your Own
  6. Hold On To Memories
  7. Savior of Nothing
  8. Watch You Burn
  9. The Best Ones Lie
  10. Already Gone

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: