Espiro, Coco, wózek spacerowy, Graphite + gratis torba plażowa

Indeks: 6970337

Napisz recenzję i oceń
Cena: 859,00 zł
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Miejski wózek nie tylko na ulice dużych i zatłoczonych miast. Spacerówka Coco idealnie sprawdzi się też na nierównej nawierzchni, dzięki kołom bezobsługowym podróżowanie z dzieckiem nigdy nie było tak komfortowe.

Spacerówka espiro Coco to wygoda dla malucha i praktyczne rozwiązanie dla rodzica. Estetyczna ekoskóra na rączce i barierce, wyjątkowo praktyczna tkanina na siedzisku, czy dwustronna wkładka to elementy wózka, które niezmiernie pomagają w utrzymaniu go w idealnej czystości. Dodatkowo wymieniona wyjątkowa wkładka z unikalnym nadrukiem posiada praktyczne mocowania, które zapobiegają zsuwaniu się jej z siedziska, nawet podczas zabawy ruchliwego malucha.

Model espiro Coco, zaprojektowano tak, aby zapewnić, jak największą wygodę dla maluszka oraz wygodę użytkowania dla rodzica. Wózek posiada dodatkowo poszerzaną budkę, aby ochronić dziecko nie tylko przed nadmiernym słońcem, ale również wiatrem lub deszczem. W zestawie znajduje się modna dwustronna wkładka, która posiada praktyczne mocowania, które zapobiegają zsuwaniu się jej z siedziska, nawet podczas spaceru z ruchliwym maluchem. Dodatkowo model espiro Coco ma praktyczną i wyjątkowo dużą kieszeń z tyłu budki, w której można schować najpotrzebniejsze drobiazgi.

Wózek espiro Coco został wyposażony w wytrzymałe bezobsługowe koła z pełną amortyzacją, tak aby prowadzenie tego modelu podczas codziennych spacerów, niezależnie od podłoża, było komfortowe i bezpieczne. Specjalnie zaprojektowane drobne elementy odblaskowe zastosowane w wózku espiro Coco, zwiększają jego widoczność po zmroku czy podczas pochmurnej pogody, a tym samym zatem bezpieczeństwo. Intuicyjny system składania jedną ręką pozwala na szybkie spakowania wózka nawet małego bagażnika.

  • Płynna regulacja oparcia sprawia, że z łatwością można dostosować kąt nachylenia do aktualnych potrzeb dziecka.
  • Model Coco posiada obszerną budkę z dodatkową opcją rozłożenia jej do rozmiarów XL.
  • Regulacja podnóżka w wózku Coco zapewnia dziecku komfort podróży w każdej pozycji.
  • W zestawie wraz z wózkiem znajduje się pokrowiec na nóżki, który sprawi się podczas chłodniejszych dni.
  • Koła bezobsługowe sprawdzą się nie tylko w mieście ale również na szutrowej drodze, są odporne na przebicia. Każde z 4 kół posiada pełną amortyzację.
  • Barierka w modelu Espiro Coco jest wykonana z ekoskóry.
  • Model Coco posiada pojemny kosz na zakupy.
  • Hamulec Stop&Go pozwala na łatwe zablokowanie i odblokowanie wózka, bez względu na rodzaj obuwia.
  • Model Coco został wyposażony z miękką wkładkę, która zapewni dodatkowy komfort podczas spacerów.
  • Wózek złożysz bez konieczności wypinania barierki, dosłownie jedną ręką.

Uwaga. Produkt gratisowy w różnych kolorach. Wysyłka losowa.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: