Edukacyjny stolik 3w1, interaktywny, biały

Indeks: 7127035

Napisz recenzję i oceń
Cena: 126,99 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Interaktywny pchacz 2w1 - biały (typ II)

Interaktywny chodzik jest to zabawka, która pozwoli Twojemu maluchowi bawić się na różne sposoby. Wielofunkcyjna interaktywna zabawka, łączy w sobie:

  • chodzik, pchacz
  • muzyczny panel do wózka / łóżka

Interaktywny pchacz jest to zabawka z wesołymi melodyjkami, kolorowymi światłami, którą maluszek zajmie się na długie chwile. Stworzona jest aby towarzyszyć dziecku w szczęśliwym dorastaniu!

Interaktywny chodzik - polecany jest dla wszystkich maluchów, które ukończyły 9 miesiąc życia. Stawianie pierwszych kroków u naszych pociech to nie lada wyzwanie. Nasz chodzik/ pchacz pomoże maluchowi opanować tą trudną umiejętność. Chodzik jest to idealna zabawka dla dzieci raczkujących oraz stawiających pierwsze kroki. Pchacz posiada regulowaną wysokość rączki, którą można dostosować do odpowiedniej wysokości maluszka.

Muzyczny panel do wózka/ łóżeczka - W pierwszym okresie życia dziecka panel przedni można zdjąć i przyczepić do łóżeczka maluszka. Produkt posiada wiele kolorowych elektronicznych elementów, które zainteresują dziecko na długi czas. Ponadto panel można także wykorzystać podczas jazdy w samochodzie.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu