Dragon Ball, Mechanics Bulma S No.19 Motorcycle, figurka do złożenia

Indeks: 6598751

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Stwórz swoją kolekcję postaci ze świata Dragon Ball!

Postacie z najbardziej popularnego anime na świecie nareszcie dostępne również jako modele do samodzielnego złożenia! Seria Figure-Rise Standard oferuje kilkanaście modeli postaci ze świata Dragon Ball, takich jak: Son Goku, Vegeta, Trunks, Buu czy też Freezer. Jest to nie lada gratka zarówno dla Fanów serii jak i osób które uwielbiają kolekcjonować figurki. Każda figurka jest w pełni ruchoma oraz została przygotowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły! Dzięki temu możemy ustawić każdego z bohaterów w taki sposób jaki chcemy czy to podczas jego specjalnego ataku jak Kamehame-Ha, Son Goku czy też specjalnego gestu, który znamy doskonale z anime!

Bardzo złożony, ale wyjątkowo łatwy do złożenia kolekcjonerski model z serii Dragon Ball

Seria Dragon Ball Figure-Rise Standard to nowy typ kolekcjonerskich figurek. Modele wyprodukowane w Japońskiej fabryce, oparte na niezwykłym systemie składania bez użycia kleju - Gunpla, umożliwia zbudowanie własnego modelu swojego ulubionego bohatera lub złoczyńcy z uniwersum Dragon Ball.

Bez kleju, farb i narzędzi! Wystarczy wybrane część wyłamać z szablonów, które są już w odpowiednim kolorze a następnie je ze sobą połączyć, aby złożyć w pełni ruchomą figurkę! Każdy model posiada dodatkowe akcesoria oraz wymienne części takie jak: różne wyrazy twarzy, ataki czy dodatkowe dłonie, tak aby ustawić go w niepowtarzalnej pozie!

Zbierz całą kolekcje legendarnych bohaterów już dziś!

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu