Dermika, Mesotherapist, krem liftingujący na dzień, 50 ml

Indeks: 5992338

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Piękno niejedną ma twarz. Warto zadbać o każdą z nich!

Posiadasz skórę potrzebującą szybkiej i widocznej poprawy naprężenia i wypełnienia zmarszczek? Wybierz krem, który doskonale walczy z pojawiającą się z wiekiem wiotkością i bruzdami, jak i powierzchniowymi zmarszczkami - Dermika, Mesotherapist, krem liftingujący na dzień:

  • Poprawia jakość skóry, doskonale nawilża, wygładza oraz liftinguje bez nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia.
  • Bogata formuła wykorzystująca najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania stosowane przez lekarzy medycyny estetycznej, rewelacyjnie pielęgnuje, zapewniając wyjątkowy luksus i komfort stosowania.
  • Technologie - metoda nieinwazyjnej mezoterapii, światowa nowość, wykorzystuje ekstrakt roślinny stymulujący komunikację między komórkami naskórka i skóry właściwej, aby zwiększyć ilość kolagenu i elastyny w głębszych partiach skóry i przywrócić jej naturalne zdolności do samoregeneracji.
  • Lift&Fill - jednocześnie napina skórę proteinami i wypełnia zmarszczki usieciowanym kwasem hialuronowym o przedłużonej aktywności.
  • Ekstrakt z czarnej orchidei - Orchidea jest symbolem piękna i wiecznej młodości. Zawarta w zastosowanym ekstrakcie rutyna wzmacnia siatkę kolagenową naczyń włosowatych w skórze, przyczyniając się do poprawy krążenia i odżywienia skóry, a tym samym do poprawy wyglądu.

Efekty: 90% kobiet, na podstawie 4-tygodniowych badań konsumenckich prowadzonych w niezależnym ośrodku badawczym, potwierdziło zauważalny efekt liftingu już po 15 minut od aplikacji.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu