Czy ryby piją wodę? Jeszcze więcej sekretów zwierząt i ludzi

Indeks: 7064774

5.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 32,99 zł48,00 zł
Oszczędzasz: 15,01 zł (31%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Czytaliście Dlaczego oczy kota świecą w nocy?, Dlaczego hipopotam jest gruby? i Dlaczego ziewamy?, ale wciąż jesteście żądni wiedzy? Mamy dla was „jeszcze więcej sekretów zwierząt i ludzi”, które rozjaśni niezastąpiona Dorota Sumińska!

Ta książeczka to garść anegdot i ogrom naukowych faktów od najpopularniejszej i najbardziej uznanej polskiej lekarki weterynarii, w przewrotny i humorystyczny sposób zilustrowanych przez Joannę Żero.

Glizda czy glista? Jak owady widzą świat? Co to jest żywiciel? Czy meduzy też mają przeponę? Kto produkuje najwięcej śliny? Dlaczego psy zjadają kocie kupy? Czy bakteria myśli? Dlaczego sowy kręcą głową? A do tego zestaw przydatnych informacji na temat tak bardzo obecnych dziś w naszym życiu wirusów, szczepionek i antygenów.

Czy ryby piją wodę? to potężny zastrzyk wiedzy nie tylko dla młodych czytelników, którzy zadręczają dorosłych swoimi dociekliwymi pytaniami, ale także dla mam, ojców, babć i dziadków. Przekonajcie się sami!

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
MamaPaulina
Recenzja dodana 16.12.2021
Maluchy są ciekawe świata i bardzo często zadają różne pytania. I nie na każde znam odpowiedź, a w tej książce jest ogrom pytań, które zadają dzieci i bardzo ciekawe odpowiedzi. Pytania są zaskakujące, zabawne a czasem kłopotliwe, jednak Autorka na wszystkie znajduje satysfakcjonująca dla ciekawskiego malucha odpowiedź. Idealna dla nieco starszych, ale spokojnie można ją czytac już z przedszkolakiem. Do tego ładne ilustracje. To bardzo fajna propozycją na prezent. Dowiemy się z niej wielu ciekawych rzeczy o ludziach i zwierzętach. Polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)