Cuz I Love You (Deluxe). LP

Indeks: 6549305

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

 

Lizzo to obecnie jedna z najbardziej obiecujących artystek, o której stało się głośno na całym świecie za sprawą przełomowego singla "Juice" i "Truth Hurts". Piosenka i  wyjątkowa osobowość Lizzo zwróciły uwagę m. in. Ellen DeGeneres oraz Jimmiego Kimmela, którzy zaprosili ją do wykonania utworu na żywo w swoich talk shows.

Album "Cuz I Love You" został wyprodukowany przez X Ambassadors, Ricky Reed, Nate Mercureau i Oak. Gościnnie na płycie usłyszeć możemy m. in. Gucci Mane ("Exactly How I Feel") oraz Missy Elliott ("Tempo").

Wspomniany wcześniej singiel "Juice" zebrał mnóstwo pochwał w prasie (m.in.. Entertainment Weekly, Rolling Stone, GQ). Według Rolling Stone: "Juice" to hymn o byciu świadomym własnej wartości, typowy dla Lizzo i być może jeden z najlepszych, jakie napisała. Retrofunkowy sznyt kojarzy się z salami tanecznymi z lustrzanymi lampami z początków lat 80. Gdyby życie było sprawiedliwe, byłby to hit na miarę »Uptown Funk«".

Natomiast singiel "Truth Hurts" stał się przełomowym w karierze artystki, jako że dotarł na szczyt listy Billboard Hot 100.

Tracklista:

 1. Cuz I Love You
 2. Like A Girl
 3. Juice
 4. Soulmate
 5. Jerome
 6. Crybaby
 7. Tempo
 8. Exactly How I Feel
 9. Better In Color
 10. Heaven Help Me
 11. Lingerie
 12. Boys
 13. Truth Hurts
 14. Water Me

SKU 

6549305

Producent

Warner Music Poland

Przedział wiekowy

12-14 lat, +15 lat

​​​​​​​​​​​​​​Ilość nośników

1

​​​​​​​​​​​​​​Wykonawca

Lizzo

​​​​​​​​​​​​​​Tytuł oryginalny

Cuz I Love You (Deluxe)

​​​​​​​​​​​​​​Rok wydania

2019

​​​​​​​​​​​​​​Rodzaj nośnika

Płyta winylowa

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu