Close Parent, zestaw dodatkowych wkładek do pieluszek V1 Minkee

Indeks: 5777976

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Zestaw dodatkowych wkładek do pieluszek Close Parent (booster i soaker). Z dodatkowymi wkładkami można pieluszki używać szybciej ponieważ otulacz praktycznie po wyciągnięciu z pralki jest już suchy.

Wkładki można wpinać do każdej pieluszki Pop-in NOWEJ GENERACJI.

Wkładki wyglądają tak jak na zdjęciu, jednak występują tylko w kolorze białym.

Wkłady minkee wykonane są z materiału wytworzonego przez człowieka. Tkanina ta, będąca odmianą mikrofibry, składa się z wielu drobnych włókien, które są kilkanaście razy cieńsze niż ludzki włos. W przeciwieństwie do standardowej mikrofibry, minkee nie sprawia wrażenia "lepiącego się" materiału.

Do jej produkcji stosuje się mikropolyester, dzięki czemu tkanina jest wręcz luksusowa i niezwykle delikatna, a co ważniejsze nie traci swych właściwości nawet po wielu praniach, pozostając długo jak nowa.

Minkee świetnie odprowadza wilgoć, dając poczucie suchości. Nowoczesny polyester, który znajduje się tuż przy pupie dziecka, pochłania znacznie mniej wody niż zwykła bawełna. Dzięki specjalnej strukturze "przekazuje" mocz w głąb wkładki, dzięki czemu przy delikatnej skórze dziecka nie będzie zatrzymywana wilgoć. Syntetyczne tkaniny nie są tak chłonne, jak naturalne, ale z drugiej strony schną znacznie szybciej.

Minkee polecamy rodzicom, którzy nie mogą sobie pozwolić na długie suszenie prania lub nie mają ogrodu, aby świeże powietrze mogło owiewać pieluszki. Jest to alternatywa dla tych, którzy może wolą częściej przebierać maluszka, ale za to mniej czasu spędzać na praniu!

Pieluszki typu minkee będą wyprane, wysuszone i z powrotem założone na dziecięcą pupę już po kilku godzinach!

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
3
3
2
1

Średnia ocena

4.0
Ocena ogólna
4.0
Jakość
4.0
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Kokos98
Recenzja dodana 20.04.2015
Niestety choć wkład jest fajny, mogę go przypiąć tylko z jednej strony do pieluszki V2. Opis towaru jest błędny.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Kasia P.
Recenzja dodana 02.04.2014
Co do chłonności nie mamy zastrzeżeń, a schną rzeczywiście szybciej. Są bardzo przyjemne w dotyku, a do tego system napek pozwala szybko i stabilnie zamontować je w otulaczu. To jest naprawdę udane połączenie :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
magdzika
Recenzja dodana 03.07.2014
polecam. dobrze się pierze, szybko schnie. miły w dotyku.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4