Close Parent, majtki treningowe szybkoschnące na noc, Flaming, Lala and Bugsy, M

Indeks: 6331110

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Majtki treningowe na noc stworzono po to, aby ułatwić maluchowi okres przejścia z pieluszek na nocnik! Wyglądem przypominają tradycyjne majteczki. Wewnątrz mają kieszonkę na wkłąd chłonny, którego zadaniem jest zminimalizowanie możliwości przecieku po "wpadce"podczas snu. Wypełnienie jest miękkie i choć pozostawia pożądane w tym przypadku uczucie wilgoci nadmiar jej szybko odprowadzany jest od skóry nie potęgując uczucia dyskomfortu dla dziecka.

Majtki Close łatwo zdjąć i założyć co pomaga w korzystaniu z nocnika lub toalety. Wersja na noc ma nieco inny fason niż majtki treningowe na dzień, grubszy wkład tak by lepiej zabezpieczać podczas snu, jednak należy pamiętać, że to nie są majtki całkowicie nieprzepuszczalne! Wkład chłonie mocz, lecz w przeciwieństwie do pampersów nie utylizuje go.

Zalety majteczek treningowych:

  • miękkie wnętrze
  • szybkie odprowadzanie wilgoci od skóry dziecka
  • pozwalają maluchowi poczuć, że zrobiło się wilgotno
  • hydroizolacja pozwala na zminimalizowanie pieluchowych wypadków
  • łatwo je zdjąć i włożyć ponownie, udaje się to nawet maluchom
  • zaprojektowano je tak, aby wyglądem przypominały majtki dorosłych jednocześnie przyciągając uwagę dziecka kolorowym i radosnym wzorem

Wybierając rozmiar należy pamiętać, żeby zwrócić uwagę nie tylko na wagę i wiek dziecka. Bardzo istotne jest dokładne dobranie obwodu/średnicy gumki przy nogach dziecka.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu