Clementoni, Naukowa Zabawa, Ciało ludzkie, zestaw naukowy

76,99 zł
(5)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1
1
2

Średnia ocena

3.1
Ocena ogólna
2.9
Jakość
2.8
Cena
3.5

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
anusia33
Recenzja dodana 24.12.2020
Jestem ZBULWERSOWANA!!! Córka dostała w prezencie pod choinkę - po otwarciu pudełka okazało się, że brak całego zestawu!!! Brak szkieletu człowieka oraz narządów wewnętrznych. Córka zamiast cieszyć się z prezentu - rozpłakała się... Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim czymś!!!
Czy opinia była pomocna:Tak (5)Nie (4)
Jakość
1
Agnieszka
Recenzja dodana 26.09.2019
Beznadziejne, jestem rozczarowana zakupem. W wielkim pudle kilka klocków, szkielet maleńki i byle jak, niechlujnie wykonany. Modelu DNA nie dało się złożyć bo skończyła się rurka do łączenia- pomimo tego, że cięliśmy mniejsze kawałki niż napisano w instrukcji bo od początku wydawało mi się że nie wystarczy. Zabrakowalo na 2 ostatnie łączenia a oprócz tego została jeszcze garść klocków nie wiadomo po co, ale i tak nie dało by się ich połączyć bo skończyły się trójniki- model kompletnie nie przemyślany, porażka. Cena za to z kosmosu.
Czy opinia była pomocna:Tak (5)Nie (1)
Jakość
1
Cena
1
Małgorzata
Recenzja dodana 04.06.2018
Świetny produkt za rozsądną cenę. Szkielet i ograny wewnętrzne wykonane z dobrych i trwałych materiałów. 3,5 latek zachwycony.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Anna
Recenzja dodana 18.01.2018
Opakowanie bardzo zachęca do zakupu, jednak środek nieco rozczarowuje. Szkielet jest dość mały, organy wewnętrzne wielości paznokci :), do tego po złożeniu szkielet łatwo się rozpada, obojczyk wyskakuje. Szczęka ruchoma, ale cała czaszka ma średnicę ok 1,5 cm. Do zestawu dołączona jest mała książeczka - zawiera ciekawe informacje.
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
2
Cena
3
Kamila
Recenzja dodana 12.01.2018
Świetny zestaw dla małego naukowca. Rewelacyjna zabawka edukacyjna. Polecane od 8 lat jednak mój niespełna 6-letni syn był wniebowzięty i zafascynowany. Model szkieletu ludzkiego z organami wewnętrznymi jest codziennie skrupulatnie studiowany przez malucha, który planuje zostać lekarzem ;) Mimo bardzo młodego wieku, dzieciak dzięki modelowi ludzkiego DNA w mig złapał nazwy wiązań! Jestem pod gigantycznym wrażeniem mimo, że nawet nie skorzystaliśmy jeszcze z dostępu do wersji multimedialnej pokazującej w formie filmów wideo działanie ludzkiego organizmu "od środka". Wielkie wow dla twórców zestawu. Szkoda, że za moich lat młodości nie było takich bajerów ;)
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (2)
Jakość
5
Cena
5