Cif, Perfect Finish, środek do czyszczenia piekarnika i grilla, spray, 435 ml

Opis produktu

Piekarnik często okazuje się najtrudniejszym elementem do wyczyszczenia podczas sprzątania kuchni. Zaschnięty tłuszcz, przypalenia, stare plamy i zacieki to duże wyzwanie. Sprosta mu Cif Perfect Finish spray do czyszczenia piekarnika. Z nim przywrócisz powierzchniom upragnione czystość i blask.

Spray do czyszczenia piekarnika Cif Perfect Finish posiada specjalną formułę z cząsteczkami rozbijającymi tłuszcz. Dzięki temu skutecznie usunie wszelkie przypalone pozostałości jedzenia, osady z tłuszczu i inne uciążliwe zabrudzenia. Znakomicie przywiera do powierzchni, także do tych pionowych, dlatego idealnie nadaje się do czyszczenia elementów w kuchni.

Jest doskonałym środkiem na przypalony piekarnik, kuchenkę czy piec. Podobnie łatwo usunie zaschnięty tłuszcz z grilla i rusztu. Poradzi sobie także z wszelkimi innymi zabrudzeniami. Ten środek przeciw tłuszczowi zadba także o czyszczone powierzchnie - zabezpieczy je, gwarantując im blask bez smug i zacieków. Co ważne, nie powoduje nieprzyjemnych zapachów, więc sprzątanie będzie dla ciebie bardziej komfortowe niż przedtem.

Aby usunąć zabrudzenia, spryskaj powierzchnię, odczekaj kilka chwil, a następnie przemyj wilgotną szmatką. Jeśli walczysz ze szczególnie uciążliwym brudem, pozostaw spray na dłużej, by płyn do czyszczenia piekarnika mógł zacząć działać. Efekt? Idealnie czysta, wolna od zaschniętego tłuszczu i plam, powierzchnia.

Jeśli masz też do wyczyszczenia delikatniejsze, jasne powierzchnie, sięgnij również po Cif Max Power Mleczko wybielające Ocean Wave. Usuwa zabrudzenia, posiadając właściwości wybielające. Czyszczone elementy będą lśniły czystością!

  • Cif Perfect Finish spray do czyszczenia piekarnika pozwala skutecznie usunąć trudne przypalone zanieczyszczenia.
  • Czyści nawet pionowe powierzchnie.
  • Dzięki specjalnej formule z cząsteczkami usuwającymi tłuszcz, środek do czyszczenia piekarnika wyczyści nawet trwałe, uciążliwe zabrudzenia, dbając o czyszczone powierzchnie.
  • Przeznaczony do usuwania przypalonego tłuszczu i wszystkich innych rodzajów brudu na powierzchni piekarnika, grilla czy pieca.
  • Aby usunąć zabrudzenia, spryskaj powierzchnie, poczekaj kilka sekund i przetrzyj mokrą ściereczką.
  • Nie powoduje nieprzyjemnych oparów.

Skład: <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Limonene.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Nr produktu: 6378451

Materiał i pielęgnacja

{DELETE}

Specyfikacja

Producent

Unilever

Marka

Cif

​​​​​​​​​​​​​​Pojemność (ml)

435.0

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu