Chicco, osłonki silikonowe na piersi, rozmiar S-M, 2 szt.

Indeks: 6097720

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Osłonki silikonowe Chicco dla wspomagania leczenia brodawek

W czasie karmienia skóra piersi wymaga szczególnej ochrony. Podczas pierwszych dni karmienia zarówno brodawki, jak i ich otoczka mogą być podrażnione. Niepoprawne przystawianie dziecka do piersi może prowadzić do powstawania bolących ran. Podrażniona skóra traci nawilżenie i elastyczność, w efekcie czego goi się wolniej. W takich sytuacjach karmienie piersią może sprawiać ból. Aby kontynuować karmienie piersią mama może sięgnąć wówczas po pomoc w postaci silikonowych osłonek na brodawki.

Osłonki silikonowe Chicco:

  • są pomocne w czasie karmienia piersią. Osłonki są pomocne podczas leczenia podrażnionych lub popękanych brodawek. Są również przydatne przy wklęsłych lub płaskich brodawkach. Mogą być stosowane w początkowej fazie karmienia, gdy dziecko ma problem z uchwyceniem brodawki.
  • zapewniają odczucia zbliżone do bezpośredniego karmienia piersią. Wycięte boki osłonek zapewniają kontakt nosa i brody dziecka ze skórą piersi mamy. Ultracienki silikon i aksamitna powłoka „mum effect” zapewniają bardziej naturalne odczucia w trakcie ssania.
  • posiadają praktyczne etui. Osłonki są zapakowane w praktyczne etui do wygodnego przechowywania, jak również sterylizacji

W opakowaniu znajdują się 2 sztuki osłonek.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu