Chicco, Gro-Up 123, fotelik samochodowy, 9-36 kg, Red Passion

Indeks: 6028504

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Fotelik samochodowy Chicco Gro-up 123 to nowość w kategorii wiekowej od ok. 9-12 miesięcy aż do ok. 12 roku życia. Fotelik jest zatwierdzony do przewozu dzieci ważących od 9. do 36. kilogramów,  zgodnie z normą ECE R44/04. Jest to najbardziej uniwersalny i praktyczny fotelik, gdyż w bezpieczny sposób podąża za rozwojem dziecka. Regulowany zagłówek pozwala dopasować wysokość fotelika do aktualnego wzrostu dziecka. Dla najmłodszych jest przyjemnie otulający, dla starszych dzieci przestronny i wygodny.

Fotelik w wersji dla Grupy 1 wyposażony jest w miękki materacyk redukcyjny wykonany z oddychającej tkaniny. W delikatny i przyjemny w dotyku sposób otula on dziecko w podróży. Dziecko zabezpieczone jest 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa zintegrowanymi z fotelikiem. Dziecko starsze podróżuje już w ustawieniu odpowiadającym Grupie 2 i 3  tj. w foteliku z wysuniętym zagłówkiem i bez materacyka redukcyjnego. Zapięte jest samochodowymi pasami bezpieczeństwa. Zagłówek i boczne osłonki są głęboko wyściełane miękką tkaniną, aby solidniej chronić w przypadku zderzeń bocznych.

Fotelik może być rozłożony (2 pozycje), aby zapewnić dziecku wygodniejszą pozycję podczas drzemki. Wszystkie przyciski i pokrętła, które służą do regulacji fotelika są w kolorze pomarańczowym, przez co są widoczne i dostępne. Monolityczna struktura zapewnia solidność i bezpieczeństwo.

Tapicerkę można zdjąć i uprać w temp. 30°C.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu