Chicco, Easy Fit, nosidełko dla niemowląt, Paprika

Indeks: 6025847

5.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Łatwe do noszenia, łatwe w montażu, łatwe w użyciu. Zakładane jak t-Shirt. Ergonomiczne i dopasowujące się do wieku dziecka siedzisko.

Idealnie dopasowuje się do ciała dziecka i rodzica. Ergonomicznie gwarantuje odpowiednią pozycję bioder dziecka (pozycja «M») – posiada rekomendację Międzynarodowego Instytutu Dysplazji Stawu Biodrowego.

Idealne wsparcie dla pleców dziecka - zawsze pozostają w naturalnej pozycji. Głowa i szyja dobrze podtrzymane. Główka nie spada na boki ani do tyłu. Na wysokości główki dziecka naszyty został uchwyt, pod który wsuwamy rękę, aby móc tulić dziecko.  

Jeden prosty ruch, aby zmienić pozycję - z pozycji przodem do rodzica na pozycję tyłem do rodzica - ściągamy sznurek zamieszczony w dolnej części siedziska (dziecko nie potrzebuje już szerokiego rozstawu nóg).

Produkt przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 9 kg.

SKU 

6025847

Producent

Artsana

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Chicco

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Paulina
Recenzja dodana 27.06.2018
Mimo zapewnień producenta nie tak łatwo włożyć dziecko do tego nosidełka, dużo się namęczyłam żeby to zrobić. A i też nie tak łatwo było wyciągnąć. U mnie się nie sprawdziło, córcia nie chciała w nim przebywać (może dlatego, że była wymęczona wkładaniem jej w to). Jakość wykonania super jak za taką cenę. Generalnie polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5