Chicco, Cuddle&Bubble, wanienka z przewijakiem, Ocean

Indeks: 6400508

Napisz recenzję i oceń
Cena: 616,00 zł
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Pierwsze 12 miesięcy życia dziecka to w 1/3 czas poświęcony na przewijanie i pielęgnację. Zadaniem rodzica jest dopilnować, aby czynności te przebiegały w miłej, spokojnej atmosferze przy jednoczesnym zapewnieniu wygody i bezpieczeństwa.

Wanienka z przewijakiem Chicco stoi na stabilnym stelażu dostosowanym do wzrostu rodzica (możliwość regulacji wysokości), posiada wbudowaną półeczkę na wszystkie potrzebne akcesoria, a także uchwyt na ręcznik.

Przewijak będący integralną częścią mebla jest miękki i wygodny, jego zaokrąglone kształty i boczne ścianki powodują, że jest bezpieczny dla dziecka, pokrycie jest łatwe w utrzymaniu czystości.

Po odpięciu przewijaka otrzymujemy dostęp do wanienki. Jest ona specjalnie wyprofilowana dla noworodka (pozycja leżąca) oraz dziecka siedzącego. Otwór i szlauch odprowadzają wodę. Na  praktycznych uchwytach przypięty jest podręczny pojemnik oraz kubełek do spłukiwania głowy.

Kiedy nie jest potrzebny ani przewijak ani wanienka całość można szybko złożyć poprzez naciśnięcie łatwo dostępnego, widocznego przycisku. Dzięki złożeniu i niewielkim rozmiarom mebla oszczędzamy przestrzeń.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu