Chicco, Baloniki, gra edukacyjna

Indeks: 6164295

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Jest to gra, która pomaga dziecku rozwijać swoje umiejętności, a jednocześnie wspiera nawiązywanie więzi społecznych: akceptowanie zasad, uczenie się nowych pojęć, rozwiązywanie problemów, wypróbowywanie swoich umiejętności, uczenie się od innych (zarówno dorosłych, jak i dzieci), a stopniowo także współpracy z nimi. Jest to też okazja dla Państwa do coraz lepszego poznawania swojego dziecka i pogłębiania wzajemnych relacji poprzez wspólną zabawę. JAK GRAĆ: Wszyscy przeciwko szarej chmurze!

Pomóżcie balonikom dolecieć do słońca, zanim zasłoni je szara chmura: dacie rade, jeśli będziecie działać wspólnie. Już samo odkrywanie razem z dzieckiem materiałów składających się na grę może być świetną zabawą... Spójrzcie razem na ilustracje na kartonikach i porozmawiajcie o tym, co przedstawiają. Można pobawić się balonami i chmurą, umieszczając je na kartonikach i przesuwając je. Mogą Państwo pokazać dziecku, jak rzucać kostką, i poprosić je o nazwanie wyrzuconego koloru lub symbolu.

POZIOM PODSTAWOWY 3+ Gra kooperacyjna dla 1–4 graczy Wszyscy grają razem, by przemieścić wszystkie balony na słońce, zanim schowa się ono za chmurą.

POZIOM ZAAWANSOWANY 5+ Gra kooperacyjna dla 1–4 graczy Wszyscy grają razem, by przemieścić balony na słońce, zanim schowa się ono za chmurą.

Liczba graczy: od 1 do 4 w zależności od poziomu gry

Czas gry: 5-15 minut

W opakowaniu:

  • 1 kartonik startowy (wypuszczenie balonów) 
  • kartonik docelowy (słońce)
  • 16 kartoników ścieżki (niebo)
  • 4 pionki-balony
  • 1 pionek-chmura
  • 2 kostki z kolorami tęczy

Nauczmy się, jak grać razem

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu