Bourjois, Pastel Joues, wypiekany róż, 10 Chataigne Dore, 2.5g

Indeks: 5986503

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Za oknem szaro a Tobie brakuje kolorowego akcentu, z pomocą pojawia się róż Bourjois Little Round Pot który dba o urodę kobiet już od 150 lat. Dzięki specjalnemu procesowi wypiekania jego niezwykle transparentna i lekka formuła jest łatwa do nakładania i idealnie łączy się ze skórą. Jedno pociągnięcie pędzelka uwalnia kuszący zapach róży. Wbudowane lusterko i pędzelek ułatwiają drobne poprawki w ciągu dnia! Jeśli chcesz ożywić policzki kolorem, ten róż o ultra drobnej teksturze jest absolutnie niezbędny w Twojej kosmetyczce. Uśmiechnij się i nałóż róż na kości policzkowe kolistymi ruchami. A następnie pociągnij pędzelek w kierunku skroni.

Cechy produktu:

  • Rodzaj: róż
  • Typ: w kamieniu
  • Kolor modelu: Chataigne dorée nr.10 - jasny brąz ze złotymi refleksami
  • Cechy: wbudowane lusterko i pędzelek, formuła oparta na technologii wypiekania sprawia, że róż idealnie łączy się ze skórą, odporny na łamanie, pięknym, zmysłowym zapachu róży
  • Pojemność: 2.5 g

Bourjois to marka kosmetyków do makijażu istniejąca od 1863 roku. Ich motto: "Piękno jest zabawą" zachęca do czerpania radości z szerokiej oferty kolorów. Zasłynęli kultowym już, specjalnie wypiekanym, różem do policzków. W swojej ofercie posiadają szeroki wachlarz kosmetyków wciąż rozwijając i szlifując nowe technologie.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu