Bing, Roztańczony Króliczek Bing, maskotka interaktywna, 30 cm

Indeks: 7043644

Napisz recenzję i oceń
Cena: 153,99 zł219,00 zł
Oszczędzasz: 65,01 zł (30%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Dzieci uwielbiają pląsać w rytm muzyki, dlatego z Roztańczonym Króliczkiem Bingiem nigdy nie będziecie się nudzić! Możecie tańczyć i przytupywać do taktu, kiedy Bing będzie kołysał się w rytm wpadających w ucho melodyjek! Patrzcie, jak tańczy, a jego uszy ruszają się w trakcie wesołej zabawy. I koniecznie pobawcie się z nim w muzyczne figury – kiedy muzyka przestanie grać, nie możecie się poruszyć!

Roztańczony Króliczek Bing to znacznie więcej niż zwykła pluszowa przytulanką. Ten milutki i sympatyczny bohater popularnego serialu dla najmłodszych jest uwielbiany zarówno przez dzieci, jak i przez rodziców. Ma supermiękkie futerko z pięknej, pluszowej tkaniny oraz wyszywane oczy i buzię. Został zaprojektowany specjalnie dla małych rączek i ma idealny rozmiar dla dzieci: ok. 30 cm.

Zabawka jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy nacisnąć łapkę Binga, żeby włączyć muzykę i rozpocząć wesołą, muzyczno-taneczną zabawę dla najmłodszych! Wszystkie maluchy pokochają tę pięknie wykonaną zabawkę, zwłaszcza jeśli lubią oglądać przygody Binga, i będą chętnie tańczyć z przyjacielem znanym z kultowego serialu!

Roztańczony Króliczek Bing to również świetny pomysł na świąteczny lub urodzinowy prezent dla dziecka, zwłaszcza jeśli lubi oglądać przygody wesołego króliczka Binga. Dla dzieci od 2 lat.

Zestaw zawiera baterie.

Nasze wyjątkowe zabawki są tak zaprojektowane, by pobudzać wyobraźnię dziecka, a jednocześnie pomagać mu rozwijać umiejętności manualne już na wczesnym etapie życia! Dlatego zawsze dbamy o doskonałą jakość, niezawodność i bezpieczeństwo naszych produktów.

  • Tańcz razem z Bingiem! Naciśnij łapkę Binga, żeby włączyć muzykę, i tańcz razem z wesołym króliczkiem!
  • Pobawcie się w muzyczne figury: Dzieci mogą tańczyć w rytm wpadających w ucho melodii, a kiedy muzyka nagle ucichnie, muszą zastygnąć bez ruchu!
  • Bing rusza się w rytm muzyki: Bing tańczy i rusza uszami, a w dodatku mówi!
  • Supermiękkie futerko: Ta pluszowa i przyjemna w dotyku zabawka jest też idealną przytulanką.
  • Doskonała jakość, bezpieczeństwo i niezawodność: Nasze wyjątkowe zabawki są tak zaprojektowane, by pobudzać wyobraźnię dziecka, a jednocześnie pomagać mu rozwijać umiejętności manualne już na wczesnym etapie życia! Dlatego zawsze dbamy o doskonałą jakość, niezawodność i bezpieczeństwo naszych produktów.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: