Bic, zestaw kreatywny

Indeks: 7096697

Napisz recenzję i oceń
Cena: 58,99 zł75,58 zł
Oszczędzasz: 16,59 zł (22%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Zestaw, który pozwoli każdemu dziecku odkryć w sobie duszę prawdziwego artysty, podczas kreślenia oryginalnych spiral i tworzenia niesamowitych projektów graficznych. Zawarte w komplecie szablony oraz cienkopisy i kredki w jaskrawych kolorach umożliwiają projektowanie precyzyjnych i barwnych wzorów.

Komplet zawiera:

  • 10 cienkopisów BIC Intensity Fine w żywych kolorach; z końcówką o średnicy 0,8 mm w metalowej osłonce, zabezpieczającej ją podczas używania szablonu. Idealne do kreślenia, pisania i szkicowania.
  • 12 ścieralnych kredek ołówkowych BIC Kids Evolution Illusion o średniej szerokości grafitu 2,8 mm, zakończonych gumką. Praktyczne i inspirujące, umożliwiają łatwe poprawianie pracy lub kreatywne ścieranie jej fragmentów, w celu osiągnięcia zaskakującego efektu estetycznego.
  • 5 różnych szablonów, których można używać na wiele sposobów do rysowania spiralnych wzorów i geometrycznych kształtów.
  • Poręczne i solidne kartonowe pudełko pozwala na bezpieczne i uporządkowane przechowywanie zawartości. Dla dzieci, których nie ogranicza wyobraźnia, by mogły tworzyć tak, jak lubią. Z gwarancją najwyższej jakości BIC.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: