Bic, Colorin box, kreatywny zestaw plastyczny

Indeks: 7096696

Napisz recenzję i oceń
Cena: 126,99 zł161,98 zł
Oszczędzasz: 34,99 zł (22%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Kreatywny zestaw plastyczny BIC Kids w estetycznym i praktycznym opakowaniu to idealny prezent dla każdego dziecka.

Dzięki praktycznemu pojemnikowi do malowania wielokrotnego użytku z zestawem artykułów plastycznych BIC Kids dzieci mogą wypróbować różne kombinacje i techniki malowania. Wśród 60 flamastrów i 60 kredek każde dziecko z pewnością znajdzie swój ulubiony kolor.

  • 60 łatwo zmywalnych i spieralnych flamastrów BIC Kids Kid Couleur ma końcówki odporne na nacisk i wciskanie przez co są bardzo trwałe i cieszyć będą dzieci przez bardzo długi czas.
  • Kredki 60 BIC Kids Tropicolors to prawdziwa klasyka, idealna nawet dla mniejszych dzieci. Kredki Tropicolours są bezpieczne nawet dla młodszych dzieci. Są wykonane są z żywicy syntetycznej i nie zawierają drewna, co gwarantuje, że w przypadku złamania kredki nie będzie drzazg i ogranicza ryzyko skaleczenia. Wysoko pigmentowany grafit zapewnia niezwykłą żywość kolorów i doskonałe krycie.
  • Do szczegółowego rysowania i malowania: 60 kredek i 60 pisaków w praktycznym pudełku.
  • Zestaw zawiera 60 pisaków BIC Kids Kid Couleur w żywych, łatwo zmywalnych i spieralnych kolorach z wytrzymałą, odporną na nacisk końcówką.
  • W zestawie znajduje się także 60 łatwych do temperowania kredek BIC Kids Tropicolors o pięknych, żywych kolorach z ultra trwałym grafitem o wysokim poziomie napigmentowania zapewnia bezpieczną zabawę bez ryzyka drzazg.
  • Kolorowe kredki i pisaki fibrowe oferują młodym artystom paletę 24 kolorów, dzięki czemu mogą swobodnie wyrażać swoją kreatywność.
  • Wielorazowe pudełko do malowania BIC Kids dla dzieci w wieku już od 3 lat jest praktyczne do przechowywania, dzięki czemu porządkowanie staje się dziecinnie proste.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: