Barbo Toys, Little Woodies, Memory, gra pamięciowa

Indeks: 7068178

Napisz recenzję i oceń
Cena: 40,99 zł49,99 zł
Oszczędzasz: 9,00 zł (18%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Memory, Gra pamięciowa dla Dzieci, Little Woodies

Jak dziecko może ćwiczyć swoją pamięć? Najlepiej w formie zabawy. Oto popularna gra pamięciowa z uroczymi motywami zwierzątek. Gra polega na odkrywaniu dwóch obrazków i znajdowaniu par. Jeśli są takie same, gracz zabiera je z pola gry. Ma również dodatkowy ruch. Jeśli nie uda się odnaleźć pary, to obrazki należy zakryć, a próbę podejmuje kolejna osoba. Gra toczy się do zebrania wszystkich elementów. Wygrywa osoba z największą liczbą odnalezionych par.

Memo to doskonała zabawa logiczna dla najmłodszych jak i starszych dzieci. Pozwala nie tylko wzmocnić umiejętności motoryczne, trenować pamięć, ćwiczyć koncentrację i spostrzegawczość, ale również uczy uważności i cierpliwości. Zarówno pudełko jak i elementy gry wykonane są z ogromną dbałością o detale, a niezwykłe i pełne kolorów obrazki, pobudzają wyobraźnię, zachęcają do kreatywnej zabawy i miłego spędzenia czasu.

Szczegółowe informacje o produkcie:

  • Gra logiczna memory dla dzieci.
  • W zestawie znajduje się kartonowych 36 płytek (18 par).
  • Wszystkie karty wykonane są z wyjątkowej jakości tektury, ozdobionej pięknymi ilustracjami leśnych zwierzątek.
  • Zestaw zapakowany w urocze pudełko z grubego kartonu.
  • Zabawa przyciąga uwagę dzieci, ćwiczy pamięć i koncentrację, stymuluje rozwój.
  • Kategoria wiekowa: 3+.

Produkty Barbo Toys są projektowane w Danii, ze szczególną dbałością o zrównoważony rozwój i wysokiej jakości materiały. Zabawki są wytwarzane zgodnie z filozofią "nauka przez zabawę" i aktywnie wspierają i stymulują zarówno wyobraźnię jak i edukację dziecka, przy tym charakteryzują się doskonałym skandynawskim wzornictwem.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: