Barbie, U lekarza - Zakładamy gips, zestaw z lalką i akcesoriami

Indeks: 6981520

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Naucz się troszczyć o innych z zestawem do zabawy Barbie U lekarza - Zakładamy gips!

  • Lalka Barbie Lekarka (ok. 30 cm) ze stetoskopem i podkładką jest gotowa na przyjęcie pacjentów, ubrana w uroczą sukienkę w kratkę i biały fartuch lekarski.
  • Barbie może przygotować się na stanowisku medycznym, przeglądać zdjęcia "rentgenowskie" i badać pacjentów na stole do badań.
  • Gdy pacjent ma złamaną rękę lub nogę, Barbie Lekarka może przygotować różowy, fioletowy lub biały "gips" za pomocą masy do formowania i odpowiednich akcesoriów. Użyj naklejek, aby ozdobić "gips" pacjenta.
  • Barbie Lekarka może też wykorzystać masę do formowania, aby przygotować bandaże dla pacjentów za pomocą specjalnego narzędzia.

Wiek dziecka: od 3 lat.

Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i zdobienia mogą się różnić.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Ewa
Recenzja dodana 14.08.2022
zestaw bardzo bogaty, kupione na wyprzedaży za 109 zł, dziecko zachwycone, cały czas się bawi, dodatkowo naklejki i ciastolina urozmaicają zabawę
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Marta
Recenzja dodana 12.07.2022
W zestawie znalazły sie dwa pojemniczki z ciastoliną, barbie-lekarka, kozetka do badań , szafka z umywalką, mini sklepik z upominkami i formy do zakladania gipsu, przeróżne akcesoria tematyczne. Córka zachwycona- naprawdę polecam ten zestaw. Spokojnie można odegrać scenki u lekarza nie posiadając nawet innych akcesoriów marki Barbie
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: