Barbie, Jednorożec Magia świateł, zestaw z lalką, światło i dźwięk

Indeks: 6506058

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Jednorożec Magia świateł i lalka księżniczka zachęcają do bajecznej zabawy, której towarzyszą - aktywowane dotykiem - magiczne pokazy świateł i efekty dźwiękowe! Aktywacja jest bardzo prosta, więc dzieci mogą od razu przejść do zabawy i odgrywać przeróżne scenki .

  • Możesz się bawić na wiele sposobów - pogłaszcz tułów jednorożca, dotknij jego rogu lub "poczęstuj" go przekąską, aby zobaczyć kolorowe świecące gwiazdki i usłyszeć muzykę lub urocze dźwięki!
  • Lalka księżniczka Barbie pod przejrzystą tęczową spódniczką ma spodnie, a jej kolana się zginają, dzięki czemu podczas zabawy może z łatwością "wskoczyć" na grzbiet jednorożca.
  • Gdy nadejdzie pora na sen, naciśnij i przytrzymaj róg jednorożca, aby usłyszeć odgłosy charakterystyczne dla drzemki oraz melodię-kołysankę, a także zobaczyć wyjątkowy usypiający pokaz świetlny.
  • Dzięki wielu układom świetlnym i efektom dźwiękowym oraz licznym sposobom zabawy zestaw z jednorożcem i lalką księżniczką Barbie to świetny prezent dla dzieci - szczególnie tych, które uwielbiają jednorożce, konie oraz inne zwierzęta (te fantastyczne i te realne)!

Pogalopuj na spotkanie przygody z Jednorożcem Magia świateł i lalką księżniczką. Zbierz wszystkie lalki i zabawki z linii Barbie Dreamtopia, aby odtworzyć ulubione serialowe scenki i opowiadać własne historyjki (zabawki sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).

Wiek dziecka: od 3 lat.

SKU 

6506058

Producent

Mattel

Przedział wiekowy

3-5 lat, 6-8 lat, 9-12 lat

Płeć

Dziewczynka

Marka

Barbie

Licencja

Barbie

Bateria

tak, w zestawie

Rodzaj baterii

AA

​​​​​​​​​​​​​​Opis bezpieczeństwa

Uwaga: Małe elementy.​​​​​​​

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu