Barbie jako księżniczka i żebraczka. DVD

Indeks: 3397653

Napisz recenzję i oceń
Cena: 19,99 zł21,99 zł
Oszczędzasz: 2,00 zł (9%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

W dawno oczekiwanej czwartej produkcji pełnometrażowej Mattela "Barbie - Księżniczka i Żebraczka", Barbie gra podwójną rolę tytułową.

Kontynuując niezwykły sukces poprzednich trzech filmów z jej udziałem - "Barbie w Dziadku do Orzechów", "Barbie; z Jeziora Łabędziego" i "Barbie; jako Roszpunka" - Barbie tym razem wciela się w role bohaterek "Barbie - Księżniczka i Żebraczka", opartej na popularnej dziewiętnastowiecznej opowieści Marka Twaina "Książę i Żebrak".

Uwspółcześniona przez Mattel klasyczna powieść zyskała niezrównaną oprawę graficzną dzięki technologii animacji komputerowej CGI. W tej muzycznej przygodzie mamy po raz pierwszy okazję usłyszeć muzyczny talent Barbie.

Występuje tu jasnowłosa księżniczka Anna Luiza oraz brunetka Eryka. Każda z nich marzy o innym życiu, w którym sama mogłaby o sobie decydować. Kiedy los styka dziewczęta po raz pierwszy, są one bardzo zaskoczone podobieństwem, lecz już krótko potem połączą je więzy dozgonnej przyjaźni. Gdy nikczemny spisek grozi szczęściu księżniczki i jej królestwa, Eryka ryzykuje własnym życiem, aby uratować przyjaciółkę.

Opowieść ta ukazuje, czym jest nadzieja i przyjaźń oraz siła miłości.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu