Banquet, zestaw sztućców dla dzieci 3-częściowy, żaba

Indeks: 6876380

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Zestaw sztućców dla dzieci 3-częściowy - żaba

Patrzenie, jak dziecko zdobywa nowe umiejętności, każdego Rodzica napawa dumą. Dzięki naszemu zestawowi każde dziecko opanuje nauką samodzielnego jedzenia szybko, a co najważniejsze poprawnie!

Zestaw sztućców dla dzieci składa się z widelca, noża oraz łyżki czyli wszystkiego co niezbędne aby Twój Maluch mógł samodzielnie zjeść cały posiłek. Sztućce są specjalnie wyprofilowane, aby dziecko mogło je bezpiecznie trzymać. Nóż jest z bezpiecznymi krawędziami, z kolei zaś widelec z delikatnymi ząbkami. Zestaw sztućców 3-częściowy idealny jest zarówno dla prawo jak i leworęcznych dzieci. Rączka zestawu jest z tworzywa sztucznego w designie żaby.

Zestaw idealny jest również dla starszych dzieci, które opanowały już sztukę jedzenia w sposób samodzielny.

Banquet – partner Twojego domu

Markowy sprzęt AGD obejmujący kompletny asortyment wyrobów przeznaczonych do przygotowania potraw i napojów, stołowania, przechowywania artykułów spożywczych i żywności.

Marka Banquet stanowi odzwierciedlenie wieloletnich doświadczeń branżowych oraz bogatej oferty nowoczesnego wzornictwa wychodzącego na przeciw użytkowym i jakościowym oczekiwaniom klientów. Wyroby Banquet są inspiracją i radością dla każdej kuchni. Popularność tej marki wśród klientów najlepiej dowodzi jej sprzedaż w przeszło 20 krajach Europy i nie tylko. Gwarancja spełnienia oczekiwań pod względem wymaganej jakości idącej w parze z atrakcyjnymi cenami.

Zestaw zawiera:

  • nóż jadalny 17.5 cm
  • widelec obiadowy 16.3 cm
  • łyżka obiadowa 15.5cm
  • Zmywarka: Tak
  • Materiał: Stal nierdzewna / plastik 

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: