Baby Mix, Jeżyk z muszką, mata edukacyjna

Indeks: 6404599

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

  • Mata edukacyjna z muzyką i światłem led- jeżyk z muszką, wyposażona jest w kolorowe zawieszki, gryzaczek i grzechotkę.
  • Mata wesoło gra oraz świeci, wywołując uśmiech dziecka i zapewniając mu świetną zabawę.
  • Wyrazista kolorystyka i piękne obrazki pozytywnie wpływają na zmysły dziecka.
  • Miękkie, bezpieczne materiały zapewniają wygodę i komfort dziecka.
  • Mata wyróżnia się piękną, wyrazistą kolorystyką i uroczymi wzorami, dlatego Twoje dziecko od razu zainteresuje się jej wyglądem.

Tym, co wyróżnia matę jest jej wyjątkowa konstrukcja, dzięki temu dziecko może czuć się bezpiecznie. Z pomocą maty dziecko od najmłodszych lat rozwija wyobraźnię poprzez liczne obrazki, a miękkie elementy przyciągają jego uwagę. Mata wyposażona została w pałąki, na których zawieszone są zabawki. Dziecko w czasie leżenia widzi nad sobą kolorowe zabawki, które odwrócą uwagę od negatywnych emocji.  Do miękkiej maty dołączone są ciekawe gadżety, które od razu zwrócą uwagę Twojego maluszka. W zestawie z matą znajdziesz miękkie zabawki, które wiszą nad główką dziecka.

Wszystkie elementy na pewno znacząco wpłyną na rozwój wzrokowo-ruchowy dziecka i pomogą w rozwoju wyobraźni. Już dziś sprawdź wygodną i piękną matę edukacyjną! Mata została stworzona w miękkich i wytrzymałych materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka. Wygodna mata pomaga również w nauce samodzielności - dziecko używa nóżek i rączek i samo próbuje zmieniać pozycje. Dzięki przyjemnym materiałom, dziecko będzie chciało spędzać w macie jak najwięcej czasu, a piękna kolorystyka wprowadzi maluszka w bajkowy świat.

SKU 

6404599

Producent

Baby Mix

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Baby Mix

Bateria

tak, w zestawie

Rodzaj baterii

3xAAA

​​​​​​​​​​​​​​Opis bezpieczeństwa

Uwaga! Wymiana baterii powinna być przeprowadzona wyłącznie przez osobę dorosłą. Należy zwrócić uwagę, aby pokrywa baterii została pewnie i właściwie zamknięta. Połknięcie baterii może być niebezpieczne dla życia!​​​​​​​

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu