Baby Dan, Park A Kid, kojec, czarny

Indeks: 5801741

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

 

Wyjątkowo szerokie, wygodne drzwiczki ułatwiają wyjmowanie dziecka (w przeciwieństwie do zwykłych kojców nie trzeba wyjmować dziecka górą). Kojec składa się z 5 sekcji - otwieranej bramki o szerokości 72cm oraz 4 paneli 72cm.

W zestawie miękki materacyk przystosowany do prania w pralce. Bezpieczny dla dziecka - bez ostrych krawędzi i narożników. Prosty montaż bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Gdy dziecko jest już starsze można go przekształcić w bramkę ochronną lub osłonę kominka. Bramkę i panele można ustawiać w dowolnej kolejności oraz pod dowolnym kątem. Bramkę i panele można instalować pod dowolnym kątem względem ściany.

Możliwość rozbudowy o nieograniczoną ilość dodatkowych paneli o szerokości 33 cm lub 72 cm.

Możliwość rozbudowy o nieograniczoną ilość dodatkowych, otwieranych bramek (szerokość sekcji: 72cm).

Mocowania do ściany należy zakupić oddzielnie. Odpowiedni dla dzieci w wieku do 24 miesięcy. Spełnia normę europejską EN1930:2011. Wyprodukowany w Danii.

SKU 

5801741

Producent

Baby Dan

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Baby Dan

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Aleksandra Grzegorek/olciak
Recenzja dodana 12.03.2015
Jestem mamą 11 m-cznej Marysi, która już w brzuszku wyróżniała się nadzwyczajną ruchliwością i tak już pozostało.. malutka rwie się do chodzenia odkąd ukończyła 8 m-cy, dlatego też długo poszukiwaliśmy z mężem odpowiedniego zabezpieczenia na schody w Naszym domku, aż wreszcie natrafiłam na kojec Baby Dan, który mnie zauroczył. Zakup okazał się strzałem w 10 tkę. Jest to bardzo solidnie wykonany, łatwy i szybki w montażu i demontażu, wielofunkcyjny kojec z szeroką furtką( Nam obecnie służy jako bramka na schody, ale gdy przyjdą ciepłe dni wykorzystamy go do bezp. zabawy Naszej córeczki na świeżym powietrzu, ponieważ ma on w zestawie śliczny, gruby i miękki materacyk izolujący dziecko od podłoża).Ponadto istnieje możliwość dokupienia sobie rozszerzenia do tego kojca( również z niego skorzystałam:), umożliwiającego jego montaż na większych przestrzeniach i pod różnym kątem." Kupiłam Kojec Baby Dan W nim bezpieczne dziecko mam!"Uważam, że cena jest adekwatna do jakości i funkcjonalności p
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5