Attitude, płyn do kąpieli dla kobiet w ciąży z olejkiem arganowym, 240 ml

Indeks: 6116634

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Zawiera naturalne, hipoalergiczne skłądniki bezpieczne zarówno dla mamy i dziecka.

Płyn tworzy miękką i gęstą pianę, która jest łagodna nawet dla najbardziej wrażliwych obszarów. Zrelaksuj się w ciepłej kąpieli z delikatnym aromatem kwiatu jabłoni!

Posiada certyfikat EcoLogo. Odpowiedni dla Wegan.

Sposób użycia: Wlać pod bieżącą wode.

Wybierz świadomie:

  • Bezpieczny skład - Wszystkie produkty Attitude pozbawione są składników rakotwórczych, czynników mutagennych i ingerujących w pracę układu hormonalnego.
  • Wegańskie i Cruelty-Free - nasze produkty są wegańskie, nie zawierają żadnych substancji odzwierzęcych, co potwierdza certyfikacja PETA. Attitude należy do programu Beauty Without Bunnies.
  • Testowane w niezależnych laboratoriach - Brak kancerogennych substancji w naszych produktach (m.in. 1,4-dioksanu, tlenku etylenu) potwierdzają niezależne laboratoria.
  • Produkcja artykułów Attitude nie wpływa na zwiększenie emisji CO2 do atmosfery - używamy energii całkowicie odnawialnej. Sadzimy też drzewa, by zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych.
  • Podlegające recyklingowi - butelki produktów Attitude stworzone są z plastiku, który najlepiej nadaje się do recyklingu, czyli z HDPE #2.
  • Hipoalergiczne - hipoalergiczne produkty Attitude o zapachach pochodzących z naturalnych składników.
  • Naturalne - wszystkie nasze produkty tworzone są na bazie substancji roślinnych i mineralnych. Posiadają certyfikację EcoLogo, uznawaną na całym świecie i nadawaną produktom, które spełniają najbardziej rygorystyczne standardy dotyczące ochrony środowiska jak i zdrowia człowieka.
  • Zrównoważone - W każdym naszym działaniu staramy się odtworzyć naturalny cykl życia przyrody. Od wykorzystania świeżego składnika aż po gotowy produkt trafiający do Twoich rąk - w całym tym procesie walczymy o wyeliminowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne.
  • Produkowane w Kanadzie - nasze krystalicznie czyste, naturalne produkty spełniają i przewyższają kanadyjskie standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu