Album na zdjęcia dla dziecka. Moja historia

Indeks: 7131555

Napisz recenzję i oceń
Cena: 69,99 zł98,99 zł
Oszczędzasz: 29,00 zł (29%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Przyjście na świat maluszka to wyjątkowy moment. Chyba wszyscy zgodzą się z tym, że dzieci rosną za szybko. Mały człowiek zachwyca i zadziwia najbliższych każdego dnia, a rodzice robią wszystko, by uchwycić i zapamiętać ulotne chwile jak najdłużej. W końcu najcenniejsze co mamy, to wspomnienia.

Album na zdjęcia dla dziecka Moja historia to najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, zebrane w jednym, przepięknym wydaniu. Posiada mnóstwo miejsc na zdjęcia, jest stonowany i delikatny – w unikalnym stylu Snap The Moment.

Zawarte w nim subtelne podpowiedzi stanowią wygodną nawigację do stworzenia wzruszających zapisków z pierwszych lat życia maluszka. Dodatkowo wyposażony jest w niezwykle funkcjonalną i estetyczną kopertę na małe wielkie skarby z wczesnego dzieciństwa.

Album wspomnień Moja historia to cztery dostarczające wzruszeń rozdziały:
Część I – Nasze początki, czyli życie przed Tobą
Historia naszego poznania / Drzewo rodziny / Twoi najbliżsi

Część II – Ciąża, czyli oczekiwanie na Ciebie
Radosna nowina / Nasze wyobrażenia o Tobie / Pierwszy trymestr / Drugi Trymestr / Trzeci trymestr / Wyprawka / Baby shower

Część III - Witaj na świecie, czyli nareszcie razem
Wyjątkowy dzień / Pierwsze wspólne chwile w domu / Twoi pierwsi goście

Część IV – Pierwsze lata życia, czyli mała wielka droga wyjątkowego człowieka
Miary / Mała rączka, stópka / Najbardziej przypominasz... / Twoje zywczaje / Twój rozwój / Pierwsze kroki / Niezapomniane chwile / Pierwsze urodziny / Drugie urodziny / Trzecie urodziny / Listy od rodziców

Te i wiele, wiele innych cudownych momentów zawartych w Albumie Moja historia pomagają w stworzeniu wyjątkowego pamiętnika dziecka. Projektując zależało nam, by album Moja historia zawierał miejsca zarówno na zdjęcia jak i na opis szczególnych momentów. Osobiste wpisy o tych wyjątkowych doświadczeniach z pewnością dostarczą wielu wrażeń. Już samo wypełnianie albumu to wzruszająca forma wspólnej celebracji najważniejszych momentów dla rodziców, która w przyszłości stanowić będzie bezcenną pamiątkę dla nich, a także samego dziecka. Jest to wielka księga wspomnień, służąca wiele lat.

Album maluszka Moja Historia jest idealny zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Stworzony w przepięknej, ciepłej, neutralnej tonacji będzie genialnym prezentem dla świeżo upieczonych rodziców, na przyjęcie baby shower lub pierwsze urodziny dziecka.

  • Kolorystyka: delikatny pastel - róż
  • Wymiary: 210 x 297
  • Orientacja: Pozioma
  • liczba stron: 64

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu